Przyszłość wynajmu: Jak elektronika otwiera nowe horyzonty zysków – webinar już we wtorek o 19:00

W erze, gdzie postęp technologiczny nie zna granic, a półki sklepowe uginają się pod ciężarem najnowszych gadżetów, wyłania się pytanie: kupować czy wynajmować? A co, jeśli powiemy, że za tym z pozornie prostym pytaniem kryje się niesamowita okazja biznesowa?

Webinar już 17 października

Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowy webinar, który odbędzie się 17 października 2023 o godzinie 19:00. Spotkanie online pod tytułem „Przyszłość wynajmu: Jak elektronika otwiera nowe horyzonty zysków” pozwoli Ci zagłębić się w dynamicznie rozwijający się segment wynajmu sprzętu elektronicznego i zrozumieć jego biznesowy potencjał.

Prowadzącym naszego spotkania będzie Sebastian Nadolny – doświadczony project manager w branży inwestycyjnej, który z pasją i zaangażowaniem pomaga przedsiębiorcom wykorzystać możliwości, jakie niesie ze sobą circular economy. Jego wiedza i doświadczenie w zakresie kryptowalut oraz technologii blockchain są bezcenne dla tych, którzy chcą nauczyć się, jak skorzystać z nowych trendów technologicznych w świecie biznesu. Sebastian to także specjalista w sprzedaży B2B i B2C, a jego długoterminowe podejście do inwestowania sprawia, że jego rady są nieocenione dla tych, którzy chcą zrozumieć, jak rozwijać swój biznes w oparciu o najnowsze technologie.

Podczas webinaru uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:

  • Dlaczego wynajem sprzętu elektronicznego staje się coraz bardziej popularny?
  • Jakie są korzyści biznesowe płynące z tego trendu?
  • W jaki sposób można skorzystać z rosnącego zainteresowania wynajmem i przekształcić je w dochodowy biznes?

Nie przegap tej okazji! Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, inwestorem, czy po prostu osobą zakochaną w technologii, ten webinar dostarczy Ci masę wartościowych informacji i inspiracji.

Dołącz do nas 17 października i otwórz się na nowe horyzonty zysków w świecie elektroniki! Zapisz się już dziś!

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments