Przychody z gry 'Observer: System Redux' pokryły koszty produkcji

253

Sprzedaży gry „Observer: System Redux” osiągnęła poziom, który pokrył koszty produkcji, podał Bloober Team.

„Bardzo cieszymy się z debiutu odświeżonego 'Observera'. Przede wszystkim w tym ciężkim okresie pandemii udało nam się dostarczyć grę na premierę obu konsol nowej generacji. Naturalnie cieszy nas pokrycie kosztów, szczególnie, że nie były to 'drobne', tylko siedmiocyfrowa kwota. Ale jeszcze bardziej istotne jest to, jakie opinie zbiera gra – zarówno od dziennikarzy, jak i graczy. To dla nas bardzo istotne szczególnie, że 'Observer: System Redux' jest tytułem, który będzie miał raczej długi ogon sprzedażowy, a dobre recenzje w tym oczywiście pomagają' – powiedział prezes Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

Gra „Observer: System Redux” zebrała bardzo przychylne recenzje – zdobywa wysokie noty zarówno na Xbox Series X|S, PS5 jak i komputerach osobistych, podano także.

Gra „Observer: System Redux” została wydana na Xbox Series X oraz PC 10 listopada 2020 r., a na PlayStation 5 – 12 listopada 2020 r.

„Świetna premiera 'Observer: System Redux' to znakomity prognostyk przed nadchodzącą wielkimi krokami premierą 'The Medium', które zadebiutuje na Xbox Series X|S oraz PC na początku przyszłego roku” – dodał prezes.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, skupia się na tworzeniu mrocznych thrillerów i horrorów. Spółka, założona w 2008 r., jest notowana na NewConnect od 2011 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments