Przegapiłeś moment na kupno bitcoina? Co kupić teraz?

bitcoin

Obecnie istnieje wiele młodych kryptowalut, które oferują ekscytujący potencjał wzrostu. Cardano może być jednym z przyszłych zwycięzców. Gdzie go szukać?
bitcoin

Bitcoin wzrósł o ponad 3250% od czasu swojej premiery. Obecnie istnieje wiele młodych kryptowalut, które oferują ekscytujący potencjał wzrostu. Cardano może być jednym z przyszłych zwycięzców. Gdzie go szukać? Sprawdź, jak działa najlepsza platforma kryptowalut.

Cardano osiągnęło bardzo ważny rozdział w swojej historii

Jeśli zainwestowałeś w największą na świecie kryptowalutę zaraz po jej uruchomieniu, miałeś ogromne szczęście. Bitcoin wzrósł o ponad 3250% od 2009 roku. Nawet jeśli zainwestowałeś w bitcoina w późniejszym czasie, nadal możesz patrzeć na dwu- lub trzycyfrowe zyski.

Ale co jeśli tego nie zrobiłeś? Jeśli przegapiłeś bitcoina w jego pierwszych dniach, nie rozpaczaj. Właśnie teraz jest świetny moment, aby wejść w projekty młodych graczy kryptowalutowych. Niektóre cyfrowe waluty mogą pójść w ślady bitcoina i zaoferować wzrost w długim okresie. Doskonałym przykładem jest cardano (ADA 2,77%).

Aktualizacja Hard fork Vasil

Cardano świętuje swoją piątą rocznicę w sposób, który powinien zadowolić użytkowników i inwestorów. Blockchain uruchamia w tym tygodniu aktualizację: hard fork Vasil, która doda do cardano szybkości i wydajności. A to powinno pomóc mu przyciągnąć jeszcze więcej inwestorów i użytkowników.

Vasil hard fork będzie używał modelu księgowego, który powinien wspierać szybsze i bardziej zaawansowane zdecentralizowane aplikacje. Usprawni wydajność i zwiększy ilość danych, które cardano może obsłużyć.

W obecnej formie cardano poczyniło już znaczne postępy. Ponad 3200 skryptów Plutus (natywny język inteligentnych kontraktów używany na Cardano) istnieje na blockchainie. Blockchain przetworzył łącznie ponad 50 milionów transakcji.

Cardano zmierza do innego dużego kamienia milowego: uruchomienia swojego rozwiązania skalowania hydra heads. Hydra heads pozwalają, aby pewne operacje pomiędzy określoną liczbą uczestników odbywały się poza główną siecią.

Cele Hydry

Testy wykazały, że każda hydra może obsłużyć 1,000 transakcji na sekundę. Celem hydry jest zwiększenie ilości danych obsługiwanych w danym czasie oraz szybkości realizacji transakcji.

Hard fork Vasil – a później rozwiązanie skalowania hydra – może zapewnić cardano czołowe miejsce w świecie kryptowalut.

Już dziś kryptowaluta należy do najpopularniejszych. Jest ósmą największą pod względem wartości rynkowej. Mimo to, podobnie jak reszta rynku kryptowalut, cena cardano spadła w ostatnich miesiącach. Do tej pory strata wyniosła ponad 60%.

Biorąc pod uwagę przyszłe ulepszenia cardano, a także jego dzisiejszą cenę, to dobry czas na zakupy. Hard fork Vasila prawdopodobnie nie podniesie ceny cardano od razu. Ostatnia aktualizacja Ethereum — znana jako The Merge — nie wpłynęła na wzrost kursu tej kryptowaluty.

blockchain

Dzisiejsze środowisko ekonomiczne

Inwestorzy unikają kryptowalut z powodu obaw o rosnące stopy procentowe i gospodarkę. W tym kontekście inwestorzy często faworyzują bezpieczniejsze aktywa. Jako nowa branża, kryptowaluty wiążą się z większym ryzykiem.

Spowolnienie gospodarcze nie trwa wiecznie. Oznacza to, że inwestorzy kryptowalutowi prawdopodobnie będą musieli być cierpliwi.

Cardano może okazać się świetnym aktywem do kupienia właśnie teraz. Ale nie musi. Handlowcy, którzy nie boją się ryzyka i są w stanie utrzymać się w dłuższej perspektywie spojrzą w stronę cardano. Cyfrowa waluta może być w jednym z najbardziej ekscytujących momentów swojej historii jeszcze przed aktualizacjami.

Moneta może nie osiągnąć tak dużo jak bitcoin. Może jednak zaoferować bardzo solidną wydajność w perspektywie czasu. Nawet jeśli przegapiłeś najbardziej znanego gracza kryptowalutowego, nadal możesz przeanalizować potencjał cardano.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments