Dzień Inwestora Indywidualnego

Primark ma umowę najmu na otwarcie sklepu w Silesia City Center w 2023 r.

Udostępnij

PrimarkPrimark podpisał umowę najmu na otwarcie sklepu w centrum handlowym Silesia City Center, którego właścicielem jest ECE Polska, podała spółka. Sklep w nowej lokalizacji ma być uruchomiony w 2023 r.

„Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic” – powiedział area manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy Maciej Podwojski, cytowany w komunikacie.

Nowy sklep Primark zajmie ponad 3 600 m2. powierzchni handlowej i będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę, kosmetyki oraz wyposażenie domu. W ofercie sklepu znajdą się produkty wykonane z materiałów organicznych oraz pochodzących ze zrównoważonych źródeł i recyklingu.

„Pojawienie się tego znanego na całym świecie detalisty, wzmocni obecną ofertę marek w naszym centrum, dlatego z niecierpliwością czekamy, aby zaoferować niesamowitą modę Primark mieszkańcom Katowic” – dodała dyrektor regionalna działu center management w ECE Marketplaces na Polskę, Słowację i Czechy, Monika Pyszkowska, cytowana w komunikacie.

Primark obecnie posiada sklep w Galerii Młociny w Warszawie, a w związku ze zbliżającym się otwarciem drugiego sklepu w Polsce, w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, które nastąpi jeszcze w tym roku, firma prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska, podsumowano w materiale.

Primark to międzynarodowej marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny, zgodnie z hasłem: „niesamowita moda w niesamowitych cenach” („Amazing Fashion at Amazing Prices”). Primark otworzył swój pierwszy sklep w Dublinie w 1969 roku pod nazwą Penneys. Obecnie działa w 13 krajach

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również