Dzień Inwestora Indywidualnego

Pożyczki online na zrównoważony dom – osiągnij 3 ekologiczne cele

Udostępnij

W społeczeństwie wzrasta świadomość zbliżającego się kryzysu środowiskowego. Jak wynika z badań sondażowych na temat wiedzy i zachowań ekologicznych mieszkańców Polski, które przeprowadzono w 2019 roku na zlecenie ministerstwa, co trzeci obywatel podejmuje działania na rzecz poprawy jakości powietrza oraz ochrony zasobów naturalnych. Sprawdź, na jakie ekologiczne rozwiązania dla domu warto wziąć pożyczkę online.

Pożyczka online dla ekologii – cel 1: Mniej odpadów

Jednym z najważniejszych proekologicznych zachowań konsumenckich jest ograniczenie ilości generowanych odpadów. Wiele osób codziennie kupuje wodę w plastikowych butelkach, ponieważ ta, która leci z domowych kranów, jest niesmaczna i nie nadaje się do picia bez przegotowania. Rozwiązaniem tego problemu może być instalacja profesjonalnego filtra do wody z montażem na kran.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się filtry osmotyczne, które pozwalają na uzyskanie wody tak czystej, jak woda źródlana – przefiltrowana woda jest pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, metali ciężkich, kamienia czy chloru. Pożyczka online umożliwi zakup profesjonalnego systemu i ograniczenie zużycia plastiku na co dzień.

Cel 2: Energooszczędny sprzęt AGD i RTV

Efektywność energetyczna znakująca sprzęty AGD i RTV oznacza stosunek uzyskiwanych wyników do potrzebnego wkładu energii, czyli ilości zużywanego prądu. Wszystkie domowe urządzenia takie jak lodówki, zmywarki, pralki czy telewizory są pogrupowane na różne klasy skuteczności energetycznej.

Warto podkreślić, że marcu 2021 zmieniono wygląd etykiet energetycznych – usunięto plusy i obecnie skala efektywności jest złożona z liter od A do G. A oznacza sprzęt najbardziej efektywny, G – najmniej. Bardziej ekologiczny, zużywający mniej prądu sprzęt często jest znacznie droższy, dlatego warto sięgnąć po pożyczkę online i cieszyć się z generowania oszczędności w przyszłych latach.

Cel 3: Ocieplenie domu

Zrównoważony ekologiczny dom, to przede wszystkim skuteczne i trwałe ocieplenie budynku. Izolacja termiczna jednocześnie zapobiega utracie ciepła w zimowych miesiącach i pozwala chronić wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem latem. Decydując się na remont domu, warto postawić na ekologiczne materiały dociepleniowe m.in.:

  • wełnę owczą,
  • celulozę,
  • ThermaCork – wykonany z kory drzew,

Remont lub budowa mieszkania to duża inwestycja, przy której należy liczyć się z nieprzewidzianymi wydatkami. W sytuacji nadwyrężenia zakładanego budżetu, warto zastanowić się nad dodatkowym finansowaniem w postaci pożyczki online na dom lub inne potrzeby.

Ekologiczny dom z pożyczką online od TAKTO Finanse

Jeżeli chciałbyś zainwestować w ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu, ale brakuje Ci wolnych środków – postaw na pożyczkę online oferowaną przez przedsiębiorstwo TAKTO Finanse. Pomoc może wynieść nawet 10 tysięcy złotych, które zostaną rozbite na 40 niskich, komfortowych do spłacania rat. Już dziś wejdź na stronę firmy i wypełnij internetową aplikację. Gotówka pojawi się na Twoim koncie w parę chwil po zaakceptowaniu przez nas złożonego wniosku.

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Źródło: taktofinanse.pl

Najnowsze

Zobacz również