Porady bukmacherskie dla początkujących

Udostępnij

W przededniu UEFA EURO 2020, zainteresowanie bukmacherami tylko rośnie. Każdy fan sportu pragnie nie tylko dzielić emocje zwycięstwa razem ze swoją ulubioną drużyną narodową, ale także zdobyć swoje wygrane! Liczba firm bukmacherskich w Polsce rośnie z roku na rok – ale co z wiarygodnością? Czy rzeczywiście tak łatwo jest znaleźć w Polsce rzetelnego bukmachera i na jakie aspekty należy zwrócić uwagę?

Zakłady internetowe – wybór najlepszego polskiego bukmachera

Wybór bukmachera nawet dziś nie jest sprawą prostą. Dzieje się tak dlatego, że liczba firm przyjmujących zakłady tylko rośnie, a rynek jest dosłownie przesycony ofertami. Dla nowicjusza w świecie sportu i zakładów bukmacherskich wybór najlepszego bukmachera spośród całej tej różnorodności jest dość trudny. Każdy zakładу internetowе stara się zaskoczyć gracza wysokimi kursami lub fajnymi bonusami, ale dziś podpowiemy Ci jak nie dać się zaskoczyć przy wyborze bukmachera i znaleźć tego najlepszego dla siebie!

Specjalnie dla Was stworzyliśmy naszą check-listę, dzięki której będziecie mogli wybrać najlepszego bukmachera i zacząć wygrywać w już pierwszych meczach Euro 2020!

1. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce – Twój pierwszy krok do wygranej!

Spośród setek ofert zakładów sportowych online, tylko 1-2% może zaoferować Ci coś naprawdę wartościowego. Przed wyborem bukmachera zwróć uwagę, czy jest on legalny. Przeczytaj więcej informacji w Internecie i zapoznaj się z działalnością firmy. Prawda jest niestety taka, że z ogromnej liczby firm bukmacherskich w Polsce, tylko 19 otrzymało licencję na legalne działanie.
Poza tym nie zapominaj, że dobra firma powinna mieć dobrą reputację! Im więcej reklam bukmachera w Internecie, radiu czy telewizji – tym większe prawdopodobieństwo, że jest to wiarygodny portal. Nie zapominaj, że najlepsze firmy bukmacherskie sponsorują wielkie kluby piłkarskie, areny sportowe lub drużyny eSportu. Dokładnie sprawdź historię firmy, zanim zaczniesz z nią współpracować!

2. Szybkie i uczciwe płatności – gwarancja Twojego sukcesu!

Kolejnym ważnym czynnikiem jest oczywiście niezawodność platformy, na której zamierzasz obstawiać zakłady. Nie zapominaj, że bez względu na to, jak wysokie są kursy, wypłata wygranej powinna być priorytetem.
Często na forach sportowych można znaleźć skargi graczy dotyczące płatności i uczciwości bukmachera w ogóle. Bukmacher może dać najlepsze kursy na dany mecz, ale po wygranym zakładzie nie wypłaca lub opóźnia wygraną. Przeczytaj opinie w Internecie lub zapytaj bardziej doświadczonych znajomych!

3. Zakłady bukmacherskie – wybierz najwyższe kursy!

Zwróć również uwagę na to, jakie kursy oferuje Ci firma bukmacherska, jest to szczególnie ważne przed zbliżającymi się meczami Euro 2020!
Różne zakłady bukmacherskie oferują zupełnie inne kursy na to samo zdarzenie.
Dlatego, jeśli chcesz podjąć duży hazard, warto porównać kursy u kilku zaufanych bukmacherów, a następnie postawić zakład tam, gdzie zaoferują Ci najlepsze kursy.

4. Mecze na żywo i transmisje wydarzeń sportowych!

Nowoczesna firma bukmacherska umożliwia rezygnację z oglądania meczu w telewizji. Większość bukmacherów w Polsce stara się, aby oglądanie wydarzeń sportowych było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, dostępne w każdym miejscu na świecie!
Mecze live – prawdziwie ekscytująca sekcja zakładów! Masz możliwość obstawiania podczas oglądania swojego ulubionego meczu, przewidywania konkretnego wydarzenia! Może to być zakład na karnego, żółtą lub czerwoną kartkę dla konkretnego zawodnika i to naprawdę generuje większe zainteresowanie grą! Wybierz bukmachera z dobrymi kursami na mecze na żywo i transmisje online wszystkich wydarzeń sportowych!

5. Aplikacja mobilna – Twoje zakłady sportowe są zawsze w zasięgu ręki!

Bez względu na to, jak dobry jest bukmacher – głównym zadaniem jest posiadanie dobrej i wysokiej jakości aplikacji mobilnej do zakładów bukmacherskich online! To zaskakujące, biorąc pod uwagę, że spośród 19 legalnych bukmacherów internetowych w Polsce tylko 14 z nich ma możliwość obstawiania zakładów online, a do tego dostępna jest aplikacja na urządzenia mobilne. Zakłady sportowe przez apkę to już nie nosowość i oto kilka kryteriów, według których powinna wyglądać nowoczesna mobilna aplikacja bukmacherska:

– Niezawodność i stabilność
– Zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo
– Możliwość szybkiej płatności – pzez kartę twojego banku, Przelewy 24, Blik, Apple Pay lub inne.
– Transmisja meczu oraz innych wydarzeń sportowych
– Komfortowy i nowoczesny design aplikacji

W oparciu o te kryteria, będziesz w stanie wybrać najlepszą firmę bukmacherską dla swoich potrzeb. Pamiętaj też, że możesz mieć konto u kilku bukmacherów jednocześnie, co może pomóc Ci w wyborze najlepszych kursów, no i nie zapominaj o bonusach powitalnych dla każdego nowego gracza! Przy wyborze jednego z istniejących bukmacherów radzimy kierować się rankingiem liderów.
Życzymy Wam samych zwycięstw!

Najnowsze

Zobacz również