Polski złoty coraz silniejszy! Kurs dolara spadł o 39 gr., a frank o 42 gr.

rpp

rppOstatnie dni, a właściwie i tygodnie przyniosły ze sobą dość wyraźne umocnienie polskiego złotego. Na uwagę zasługuje fakt, iż aprecjacja naszej rodzimej waluty postępuje w czasie, gdy Rada Polityki Pieniężnej wstrzymała się z dalszym zacieśnianiem polityki pieniężnej, podczas gdy m.in. amerykańska Rezerwa Federalna w dalszym ciagu dość agresywnie podnosi stopy procentowe.

Kurs euro spadł o 22 grosze

Kurs euro spadał na przestrzeni ostatniego miesiąca o 22 grosze. Tak znaczna wyprzedaż sprawiła, że notowania wspólnej waluty osunęły się poniżej horyzontalnego wsparcia w wysokości 4,73 zł oraz linii tendencji wzrostowej. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie oczekiwać moglibyśmy więc ponownego przetestowania kolejnego wsparcia zlokalizowanego w rejonie 4,66 zł.

Kurs franka spadł o 42 grosze

Kurs franka spadł od szczytów z 29 września br. o 42 grosze. Tak znaczna wyprzedaż sprawiła, że notowania szwajcarskiej waluty osunęły się poniżej technicznego wsparcia w wysokości 4,79 zł. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, notowania franka mogłyby osunąć się nawet w rejon 4,66 zł.

Kurs dolara spadł o 39 groszy

Kurs dolara spadł od 10 października br. o niemal 39 groszy. Wyprzedaż ta doprowadziła do pokonania horyzontalnego wsparcia w wysokości 4,81 zł oraz linii tendencji wzrostowej. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, notowania amerykańskiej waluty mogłyby osunąć się nawet w rejon 4,61 zł.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments