Pointpack rozpocznie pilotaż automatów kurierskich

342

Pointpack rozpocznie pilotaż automatów kurierskich, podała spółka. W przypadku pozytywnych wyników testów nie jest wykluczona możliwość poszerzenia usług spółki w oparciu o automaty kurierskie.

„Pointpack informuje, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o rozpoczęciu prac mających na celu przeprowadzenie pilotażu automatów kurierskich w sieci Pointpack. Ewentualne wdrożenie automatów kurierskich do sieci Pointpack będzie miało na celu rozszerzenie zakresu usług oferowanych partnerom Pointpack – zarówno firmom kurierskim, jak i sieciom handlowym” – czytamy w komunikacie.

Pilotaż będzie prowadzony z różnymi partnerami (firmami kurierskimi, sieciami handlowymi oraz producentami urządzeń nadawczo-odbiorczych różnego typu), podano również.

Pointpack jest partnerem technologicznym budującym rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej. Technologia Pointpack to aplikacje integrujące systemy kasowe, kasy fiskalne oraz urządzenia przykasowe i nadawczo-odbiorcze w sieciach i punktach handlowych. Spółka jest notowana na NewConnect.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments