Partnerstwo Zetly & Polygen

Udostępnij

Miło nam poinformować, iż Launchpad Polygen przeprowadzi IDO dla Zetly.

ZetlyPolygen to bardzo przejrzysty i wiarygodny launchpad. Posiada unikalną strukturę alokacji w oparciu tzw. Liquidity Providers. Alokacja na Polygen odbywa się w trzech krokach. Pierwszym z nich jest budowanie zaufania dla projektu. Na tym etapie określane są szczegóły uczestnictwa w procesie IDO. W drugim kroku następuję zwiększanie płynności projektu m.in.: w oparciu o tzw. Liquidity Providers, którzy za swój dodatkowy wkład są nagradzani dodatkowa pulą tokenów. Na trzecim etapie projektu inwestorzy blokują swoje tokeny PGEN (token Launchpadu Polygen) i w oparciu o swoje udziały otrzymują tokeny projektu.

„Polygen to bardzo transparentny i elastyczny laucnchpad, w 100% zdecentralizowany, który przeprowadza IDO najlepszych projektów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Polygonem, jednym z najbardziej innowacyjnych launchpadów w świecie cyfrowych technologii” – powiedział Michał Glijer, CEO i współzałożyciel Zetly.

„Cieszymy się, że Zetly dołączy do grona naszych klientów. Traktujemy ten projekt jako bardzo wiarygodny, a zarazem jako jeden z ciekawszych, dlatego też zaproponujemy firmie Zetly dodatkowe wsparcie marketingowe w procesu IDO na naszej platformie” – zapewnili przedstawiciele launchpadu Polygen.

Polygen jest połączony z globalną siecią startupów i Venture Capitals, dzięki czemu najlepsze projekty stają częścią platformy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa w procesie fundrisingu Polygen stosuje różnorodne narzędzia tak jak: Anti-Whale, Anti-bot i Anti-Scalper. Pozwalają one na zapobieganie niepożądanym działaniom i nieprawidłowościom w trakcie IDO, tym samym tworząc najlepsze warunki dla całej społeczności Polygen, a także zwiększając wiarygodność procesu IDO.
Warto dodać, iż Polygen stawia bardzo mocno na działania pro środowiskowe w zakresie zużycia energii i emisji CO2. Ślad pojedynczej transakcji to zaledwie 0,0062 kWh (dla przykładu sieć Etherum to 106,84 kWh) a emisja CO2 to zaledwie 0,0042 kg, podczas gdy na sieci Etherum wynosi 50,75 kg.

Najnowsze

Zobacz również