Partnerstwo Zetly & Haste Arcade

380

ZetlyMiło nam poinformować, iż nawiązaliśmy partnerstwo z firmą Haste Arcade. Nowe partnerstwo z Haste zawiązane zostało aby w przyszłości ożywić rozwiązania sportowego metaverse na blockchainie Bitcoin SV (BSV).

Zetly, Haste ArcadeCEO Zetly, Michael Glijer, powiedział: „Nasz partner Haste Arcade oferuje
możliwość natychmiastowego zarabiania na grach online w oparciu o platformę Instant Leaderboard Payout (ILP). Oferując rozwiązania dostarczane przez Haste Arcade na platformie, zapewniamy nie tylko graczom, ale także klubom sportowym dodatkowe możliwości zarobkowe w oparciu o mikropłatności. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Haste Aracde.”

Joe DePinto, współzałożyciel Haste Arcade, powiedział z kolei: „Celem współpracy jest zademonstrowanie użyteczności blockchain poprzez zabawne i proste doświadczenia oparte o gry online . Haste będzie współpracować z Zetly i kilkoma innymi firmami – w tym PowChess i Transmira – aby oferować największym zespołom sportowym i franczyzobiorcom kompleksowe doświadczenia Web3, które będą mogli następnie zaoferować swoim fanom.”

„Naszą mocną stroną są gry sportowe i dawanie fanom czegoś, w co mogą się zaangażować, nie tylko podczas meczu, ale i poza nim. Odbywa się to za pomocą prostych gier, w których można grać i zarabiać. Dzięki temu fani dostają motywację, aby nadal angażować się w życie swoich drużyn”-dodał DePinto

DePinto powiedział także, że partnerstwo uzupełni pracę wykonaną przez Transmira, Zetly
i PowChess, aby zaoferować pełne sportowe rozwiązania metaverse na blockchainie Bitcoin SV. Jest to wspólna kampania prowadzona w celu otwarcia drzwi do głównych franczyzobiorców sportowych, aby pokazać im, jak mogą wdrożyć Web3 w swojej przyszłości. To partnerstwo pokazuje także, że Bitcoin SV (BSV) jest jedyną siecią, która zapewnia Haste wszystko, czego potrzeba do mikropłatności i NFT w łańcuchu. BSV to jedyny blockchain, który może to zrobić.

Haste Arcade

The Haste Arcade to pierwsza na świecie gra zręcznościowa Instant Leaderboard Payout™, która wykorzystuje technologię blockchain do nagradzania graczy, którzy tworzą rankingi mikropłatnościami w czasie rzeczywistym. Wraz z ILPs™ platforma pozwala również graczom zdobywać tokeny i kupować NFT, które można wykorzystać w grach. Funkcje te dają twórcom gier nowy sposób zarabiania na grach bez reklam.

Poprzedni artykułNastroje inwestorów giełdowych jak z 2008 roku
Następny artykułInfluencer marketing – czy nadal się opłaca?
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments