Odwiedź egzotyczne zwierzęta podczas zakupów w Avenidzie Poznań

621
Avenida

Po raz kolejny Avenida Poznań stała się atrakcyjnym miejscem dla nowego przedsięwzięcia. Tym razem w gościnnych progach tego Centrum Handlowego pojawiła się niezwykła forma rozrywki, w której nie tylko można oglądać egzotyczne zwierzęta, ale też je dotknąć! Takie możliwości oferuje właśnie otwarta, stała wystawa ZOO Team.

AvenidaOd połowy grudnia Klienci odwiedzający Avenidę Poznań, oprócz udanych zakupów będą mogli doświadczyć niezapomnianych wrażeń odwiedzając wystawę zwierząt egzotycznych – Zoo TEAM. To szczególne miejsce powstało z wielkiej pasji i miłości do zwierząt. Na rynku działa już od 8 lat w formie stałych lub czasowych wystaw organizowanych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Pod okiem specjalistów zwiedzający mogą poczuć bliższy kontakt z naturą i na własnej skórze przekonać się co znaczy sztandarowe hasło wystawy: Oswoić ludzi z naturą. Odwiedzający mogą dotknąć egotycznych okazów, posłuchać wykładów i z bliska obejrzeć niezwykłe gatunki zwierząt.

AvenidaWystawa kierowana jest do zorganizowanych grup ze szkół, uczelni wyższych czy przedszkoli, ale także indywidualnych zwiedzających. Prócz tego na miejscu można zasięgnąć wiedzy dotyczącej hodowli egzotycznych zwierząt oraz zaopatrzyć się w akcesoria terrarystyczne. W zbiorach ZOO TEAM zgromadzonych w Avenidzie można obejrzeć takie zwierzęta jak: boa dusiciel, wąż zbożowy, lancetogłów mleczny, gekon lamparci, agama motylowa, kameleony a także małe ssaki i pajęczaki oraz wiele, wiele innych. Niewątpliwą udogodnieniem jest możliwość skorzystania z hotelu dla egzotycznego zwierzaka, a także organizacja niezapomnianych urodzin na terenie lokalu.

Wystawa stała Zoo TEAM mieści się na 2 piętrze w Avenidzie Poznań i jest otwarta od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 20.00. Wstęp na wystawę jest płatny, ceny oraz bilety można znaleźć na stronie internetowej ZooTeam.pl

AvenidaAvenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New YorkerStradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.

W Avenidzie do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów jest 1500 miejsc parkingowych (3 godziny darmowego parkowania) oraz bezpłatny parking dla jednośladów. Centrum położone jest bezpośrednio przy poznańskich dworcach kolejowym i autobusowym.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments