Nowe sposoby inwestowania na rynku konopnym – Blockchain – Crypto – NFT

430

HUBburger jako przyszłościowy marketplace dla branży konopnej oparty o blockchain wchodzi w I rundę inwestycyjną. W rozmowie prowadzonej przez Marcina Wenusa, opublikowanej na kanale COIN Group, Piotr Liroy-Marzec i Maciej Sagal udzielają obszernych informacji jak łączyć rynek konopny z rynkiem crypto. Oto czego się dowiedzieliśmy:

Rozmowa z Piotrem Liroyem-Marcem i Maciejem Sagalem na temat projektu HUBburger

Dlaczego konopie cieszą się złą sławą?

Piotr Liroy-Marzec wyjaśnił, że za złą opinię na temat konopi odpowiada firma DuPont, która jeszcze przed II wojną światową zainwestowała w przemysł tekstylny – a nie w biznes konopny – i z tego względu mocno ubiegała się o penalizację konopi, co się udało w 1961 roku. Dawniej rozkwit Ameryki był związany z uprawą konopi.

Czym będzie hub konopny budowany w Kielcach?

Będzie to powierzchnia biurowa o przestrzeni około 1000 metrów kwadratowych, gdzie zapraszane będą firmy pragnące umieścić tam swoją siedzibę i skorzystać z rad ekspertów z branży konopnej. Przede wszystkim ma on spełniać zadanie edukacyjne. Powstał on z myślą o to, że na konopiach można zarabiać duże pieniądze i ratować region. Następnie pomysł ten hubów ma być implementowany i rozwijany w różnych miejscach na świecie.

Na czym polega projekt HUBburger?

HUBburger jest pierwszym na świecie zdecentralizowanym marketplacem dedykowanym dla całej branży konopnej od rolnictwa po tkaniny, suplementację diety i żywność. HUBburger to projekt globalny, oparty o oprogramowanie Kingapp w 27 językach. Co więcej, pozyskiwanie środków na marketing tego projektu jest oparte na tokenach – w pierwszych dwóch tygodniach marca zostanie przeprowadzona pierwsza runda inwestycyjna.

W HUBburger panować będzie wolność, co oznacza, że każdy będzie mógł w dowolny sposób reklamować swoje konopne produkty – bez banowania. Od strony legislacyjnej ten portal jest również w 100% zabezpieczony, a serwery będą rozproszone, zdecentralizowane. Co więcej, w HUBburger będą przyjmowane płatności w tokenach, które przy dokonywaniu transakcji będą zyskiwały na wartości.

Czym charakteryzuje się token HUBburger?

Wygenerowane zostanie 20 miliardów tokenów. Podczas pierwszej, prywatna rundy sprzedaży wypuszczone zostanie 400 milionów tokenów po cenie 0,0015 dolara. Następnie będą dwie kolejne prywatne rudny sprzedaży, a na czwarty kwartał planowany jest Token Generation Event. Ponadto, 90% wpływów z tokenów będzie szło na marketing, w tym część zostanie przeznaczona na maszyny vendingowe.

Zapraszam do samodzielnego zapoznania się z całą rozmową, znajduje się ona poniżej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments