Motorola Solutions na targach Critical Communications World 2021 w Madrycie

0
Motorola Solutions

Motorola Solutions odsłoni nowe, zintegrowane rozwiązania o znaczeniu krytycznym na targach Critical Communications World (CCW) 2021 (3-5 listopada, IFEMA, Madryt, Hiszpania – hala 4, stoisko F240) jako część swojego ekosystemu technologicznego zbudowanego specjalnie dla bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa przedsiębiorstw.

Przeprowadzone niedawno globalne badania wykazały, że aż 88% obywateli na całym świecie chce, aby bezpieczeństwo publiczne zmieniło się dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii. Na targach CCW Motorola Solutions zademonstruje, w jaki sposób jej możliwości w dziedzinie bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu, oprogramowania dla centrów dowodzenia i komunikacji o znaczeniu krytycznym mogą umożliwić agencjom bezpieczeństwa publicznego i organizacjom komercyjnym spełnienie rosnących oczekiwań w zakresie przekształcania bezpieczeństwa.

„Pandemia nie tylko przyśpieszyła transformację cyfrową w wielu różnych branżach, ale także skłoniła obywateli na całym świecie do ponownego zdefiniowania swoich oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony”powiedział Mark Schmidl, starszy wiceprezes w Motorola Solutions. „Widzieliśmy, jak wielu klientów przyśpiesza wdrażanie technologii, szczególnie jeśli chodzi o przyjęcie chmury, zabezpieczeń wideo i większej interoperacyjności między systemami w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony oraz pobudzania wydajności w całej swojej działalności. My łączymy te technologie w prawdziwie zintegrowane przepływy pracy, które odblokują nowe poziomy współpracy między grupami roboczymi i zapewnią dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, co pomoże uczynić świat bezpieczniejszym”.

Najważniejsze wydarzenia na CCW 2021

Motorola Solutions przedstawi na targach CCW 2021 następujące innowacje:

 • Samochodowy system wideo M500: Nowy samochodowy system wideo M500, działający dzięki sztucznej inteligencji, wnosi do pojazdów służb bezpieczeństwa publicznego potężne możliwości, które zwiększają świadomość i bezpieczeństwo, budując jednocześnie zaufanie i transparentność. Wyposażony jest w nowe funkcje analizy pasażerów siedzących z tyłu pojazdu, które automatycznie uruchamiają nagrywanie z kamery samochodowej, gdy tylko jakaś osoba wejdzie do tylnej części radiowozu. Jest to duży krok naprzód w automatyzacji codziennych wyzwań policyjnych, polegających na zapewnieniu, że obecność osoby w pojeździe policyjnym jest bezpiecznie rejestrowana, a materiał dowodowy jest automatycznie oznaczany
  i zapisywany w rejestrze zdarzeń.
 • L5M – mobilny system kamer z funkcją automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych (ANPR): To wysokowydajne rozwiązanie ANPR zostało zaprojektowane w celu dokładnego przechwytywania tablic rejestracyjnych i dodatkowych informacji
  o pojeździe, takich jak model samochodu, nawet podczas jazdy z dużą prędkością. Oprogramowanie identyfikuje również pojazdy będące przedmiotem zainteresowania, zapewniając funkcjonariuszom alerty w czasie rzeczywistym i szybkie wyszukiwanie
  w celu zwiększenia wglądu i świadomości.
 • Wytrzymała kamera PTZ H5A: Kamera ta łączy w sobie obrazowanie w wysokiej rozdzielczości, funkcję Pan-Tilt-Zoom, widok 360° i nawet 36-krotny zoom z niezwykle wytrzymałą konstrukcją, dzięki czemu może niezawodnie pracować w najtrudniejszych warunkach. Jej szeroki zakres tonalny pozwala uchwycić najważniejsze szczegóły
  w bardzo jasnych i bardzo ciemnych obszarach, a opcjonalne oświetlacze podczerwieni
  i światła białego zapewniają idealną jasność w ujęciach przy słabym oświetleniu.
 • Nowe rozwiązania infrastrukturalne DIMETRA TETRA: Nowa cecha DIMETRA X Core Edge Resilience zwiększa niezawodność i odporność systemu poprzez zapewnienie dyspozytorom możliwości komunikowania się z użytkownikami w miejscu lokalnym, nawet w przypadku utraty połączenia z głównym ośrodkiem sterowania. Nowe rozwiązanie DIMETRA X Core Deployable oferuje elastyczne opcje wdrażania, które obejmują szeroki zakres zastosowań, w tym niesienie pomocy w przypadku operacji ratunkowych.

Sesje eksperckie na CCW 2021

Zespół ekspertów Motorola Solutions weźmie udział w następujących sesjach, a aktualne informacje na temat lokalizacji dostępne są na stronie internetowej CCW:

 • Warsztaty mistrzowskie – grupa robocza Technologie przyszłości z Ricardo Gonzalezem, wiceprezesem ds. strategii na rynkach międzynarodowych, Motorola Solutions. Środa, 3 listopada, godz. 14.00-17.30.
 • Save Minutes, Save Lives (Oszczędzaj minuty, ratuj życie) – Praca policyjna
  w przyszłości z Ianem Williamsem, konsultantem ds. oprogramowania na Europę, Motorola Solutions, oraz Nadinspektorem Ianem Drummond-Smithem, Lokalne Siły Policyjne Devon i Kornwalii. Czwartek, 4 listopada, 11:15-11:45.
 • Dyskusja panelowa – Wyjść poza standaryzację: jak sprawić, by stało się to rzeczywistością do przyjęcia? z Paulem Steinbergiem, starszym wiceprezesem ds. technologii, Motorola Solutions. Czwartek, 4 listopada, 12.00-12.45.
 • Cykl życia incydentu z perspektywy użytkownika z Ianem Williamsem, konsultantem ds. oprogramowania na Europę, Motorola Solutions, oraz Głównym Inspektorem Andym Doranem, Lokalne Siły Policyjne Lancashire. Czwartek,
  4 listopada, 13.00-13.30.
 • Dyskusja panelowa: Dlaczego różnorodność jest ważna i jak ją osiągnąć z Tinishą Agramonte, dyrektorem ds. różnorodności, Motorola Solutions. Czwartek, 4 listopada, 13.45-14.30.
 • Wykorzystanie sztucznej inteligencji, analizy wideo, szerokopasmowego internetu o znaczeniu krytycznym oraz naziemnego radia mobilnego jako mnożnika zasobów w celu sprostania wyzwaniom bezpieczeństwa publicznego z Paulem Steinbergiem, starszym wiceprezesem ds. technologii, Motorola Solutions. Czwartek, 4 listopada, 15:00-15:30.
 • Wiek przemian: zapewnienie ciągłości działania w trudnych sytuacjach z Ricardo Gonzalezem, szefem ds. strategii na rynkach międzynarodowych, Motorola Solutions. Piątek, 5 listopada, 11:30-12:00.
 • 2020 – zagrożenia cyberbezpieczeństwa dla łączności bezpieczeństwa publicznego z Tylerem Brodbeckiem, starszym kierownikiem zespołu ds. analizy zagrożeń, Motorola Solutions. Piątek, 5 listopada, 14:30-15:00.
 • Dyskusja panelowa: Międzynarodowe spojrzenie na przemysł wydobywczy, naftowy, użytkowy i transportowy – od SCADA do IoT z Magdaleną Potejko-Malicką, ubiegłoroczną zwyciężczynią Nagrody ICC „Best Use of Critical Communications in Utilities”, dyrektorem ds. sprzedaży Motorola Solutions. Piątek, 5 listopada 2021 od 12:00 do 12:45, sala konferencyjna B.

O firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie lądowej mobilnej łączności radiowej o znaczeniu krytycznym, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą najbardziej zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a firmy mogą zachować wydajność i bezpieczeństwo. W firmie Motorola Solutions wprowadzamy nową erę
w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony. Dowiedz się więcej na stronie www.motorolasolutions.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments