LPP chce sprzedać 17 099 akcji własnych w procedurze ABB

209

LPP planuje sprzedaż 17 099 akcji własnych, stanowiących 0,97% kapitału zakładowego i 0,55% głosów na walnym zgromadzeniu, w trybie budowy przyspieszonej księgi popytu (ABB), podała spółka.

„Spółka zawarła z Trigon Dom Maklerski S.A.umowę pośrednictwa w zbyciu akcji spółki, w trybie budowania przyspieszonej księgi popytu, na podstawie której Trigon działając w imieniu oraz na rzecz spółki rozpocznie proces przyspieszonej budowy księgi popytu na akcje spółki, którego celem jest sprzedaż przez spółkę łącznie do 17 099 akcji własnych spółki, które stanowią 0,97% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniają do 0,55% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki” – czytamy w komunikacie.

Oferty nabycia akcji sprzedawanych zostaną skierowane do inwestorów, wybranych przez trigon do uczestnictwa w procedurze ABB, w sposób nie wymagających sporządzenia oraz zatwierdzenia prospektu spółki, podano także.

LPP zarządza markami modowymi Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments