Lider Kiss za pieniądza nagra z tobą piosenkę

246
kiss

Jeżeli jesteś fanem Kiss i zawsze marzyłeś o tym, by móc nagrać ze swoim ulubionym zespołem piosenkę, masz teraz okazję. Gene Simmons, lider grupy, „sprzedaje” sesje nagraniowe ze swoim udziałem.

Lider Kiss chce z tobą nagrywać!

Gene Simmons to żywa legenda rocka – założyciel i basista grupy Kiss. Jego zespół od wielu lat przygotowuje się do przejścia na emeryturę, grając m.in. wieloletnią już trasę pożegnalną. Wiele wskazuje jednak na to, że owe kilkunastoletnie przygotowania mają się ku końcowi.  Muzycy mają ponoć w tym roku zagrać w końcu swój ostatni w karierze koncert. I to mimo zeszłorocznych zapowiedzi, że pożegnalne tour zostanie jeszcze wydłużone o 100 występów.

To jednak nie koniec atrakcji. Jeżeli jesteś dostatecznie zamożny, nie musisz żegnać się z zespołem stojąc pod sceną, na której grają muzycy.

Wspomniany Simmons przedstawił właśnie fanom ofertę, która daje im możliwość spotkania się z nim w legendarnym studiu Abbey Road. Na miejscu dojdzie do nagrania piosenki. Tak, bogaty fan Kiss może zarejestrować wraz z liderem grupy wybrany kawałek.

Wiadomo, że sam basista będzie obecny w studiu 10 lipca. Będzie brał udział w nagraniach jako autorytet i udzielać rad każdemu fanowi, który skorzysta z oferty. Ma też przy okazji podpisać liczne gadżety i wziąć udział w nagraniu piosenki.

Dlaczego jednak zasugerowaliśmy, że to oferta adresowana do bogatych fanów Kiss? Problem w tym, że taka rozrywka, jak nagrywanie muzyki z liderem tej grupy, kosztuje aż 4995 funtów, czyli ponad 26 tysięcy złotych.

Drogie bilety na koncerty

Warto jednak dodać, że cena ta właściwie nie powinna nikogo dziwić. Niedawno pisaliśmy też o horrendalnie drogich biletach na koncert Metalliki w Polsce.

Zespół ogłosiła w 2022 r. kolejną trasę koncertową. W jej ramach w latach 2023-2024 odwiedzi Amerykę Północną i Europę. Dwa koncerty w Polsce odbędą się kolejno 5 i 7 lipca 2024 r. W ich trakcie zespół zagra zupełnie inne utwory, więc oba wydarzenia będą się niejako uzupełniały.

Ceny biletów prezentują się jednak następująco:

  • Płyta GA: 1235 zł;
  • Snake PIT: 2875 zł;
  • Trybuny: od 430 do 1380 zł.
ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments