Kross Rental chce wypożyczyć w tym roku 10 razy więcej rowerów niż w 2020 r.

0
rowery miejskie

Kross Rental chce wypożyczyć w tym roku 10 razy więcej rowerów niż w 2020 r., planuje także rozszerzenie swoich usług, m.in. o montaż dodatkowych stojaków oraz ładowarek dla rowerów elektrycznych, podała spółka. Obecnie prowadzi rozmowy z kilkudziesięcioma firmami.

Plan na ten rok zakłada, że do wynajmu dla firm trafi kilka tysięcy rowerów. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają rowery wraz z pakietem ubezpieczeń, serwisem i akcesoriami. Kross Rental planuje zaangażowanie się w ustawianie dodatkowych stojaków rowerowych przy budynkach biurowych oraz instalowanie ładowarek elektrycznych dla rowerów, wraz z jednym z operatorów energii w Warszawie, podano.

„Nasza propozycja okazała się świetnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy, by w ramach benefitów pracowniczych ich ludzie mogli w zdrowy, aktywny i bezpieczny sposób przemieszczać się do pracy. W tym roku planujemy dalszą ekspansję oraz rozwój usług, w tym nowe udogodnienia dla naszych partnerów i ich pracowników. Jeszcze przed startem sezonu rozmawiamy z kilkudziesięcioma firmami, którym gwarantujemy dostępność najwyższej jakości sprzętu od polskiego producenta rowerów Kross” – powiedział prezes Kross Rental Tomasz Kurzątkowski, cytowany w komunikacie.

W Kross Rental w 2020 r. zaobserwowano bardzo duże zainteresowanie usługą wynajmu rowerów ze strony polskich firm. Najpopularniejsze okazały się miejskie rowery elektryczne oraz górskie elektryczne i tradycyjne. Firmy podpisują umowy na wynajem od kilkunastu do kilkudziesięciu rowerów dla swoich pracowników. Z usługi Kross Rental korzystają firmy z branż: bankowej, IT, deweloperskiej, farmaceutycznej i gamingowej.

Kross jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe, przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki powstają w fabryce w Przasnyszu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments