Kredyt samochodowy, czyli rozwiązanie dla marzących o nowym aucie!

135

Potrzebujesz samochodu, ale domowy budżet nie jest w stanie pokryć w całości takiego zakupu? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie może okazać się kredyt!

kredyt

Na czym polega kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy stanowi atrakcyjniejszą alternatywę dla kredytu gotówkowego, który nie posiada określonego celu. W tym przypadku środki są przeznaczone na sfinansowanie auta. Kredyty samochodowe mogą jednak przyjmować różne formy. Do najczęściej spotykanych należą:

  1. kredyt standardowy oparty na miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych;
  2. kredyt jednoratowy (np. wariant 50/50 lub 60/40), na który składają się:
  • wkład własny;
  • rata opłacana w terminie określonym w umowie kredytowej;

3. kredyt balonowy składający się z:

  • wkładu własnego;
  • miesięcznych rat odsetkowych;
  • ostatniej raty balonowej, która może wynosić nawet 50% wartości finansowanego samochodu.

Rozwiązań jest zatem sporo i przed podjęciem ostatecznej decyzji warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, czy wolimy posiadać jeden samochód przez dłuższy czas, czy lepszą opcją jest okresowa wymiana na nowsze modele. Poza tym nie bez znaczenia jest forma spłat należności. Tutaj musimy wybrać między równymi, miesięcznymi ratami przez dłuższy okres, a na przykład tym, co oferuje kredyt balonowy.

Gdzie szukać atrakcyjnych kredytów samochodowych?

To proste, w ofertach dealerów samochodowych! Świetny przykład stanowi Dacia Financial Services, która w swoim portfolio posiada zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie. Jedni i drudzy mogą wybierać z wariantów na auta nowe bądź używane.

Jeśli jesteś zainteresowany Dacią, dzięki której rozwiniesz swój biznes lub będziesz mógł organizować rodzinne wycieczki poza miasto, odwiedź serwis Dacia Financial Services lub zapytaj o więcej szczegółów w najbliższym salonie licencjonowanego dealera rumuńskiej marki!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments