Jak wygląda profesjonalny sourcing nieruchomości? – mówi Paweł Albrecht [VIDEO]

408

Paweł Albrecht to osoba bardzo dobrze znana wśród polskich sympatyków rynku nieruchomości. Jest założycielem Akademii Sourcingu, kanału YouTube ALBRECHT mówiącym właśnie o nieruchomościach oraz strony www.pawelalbrecht.com poświęconej  o kompleksowym inwestowaniu w nieruchomości. Udało nam się porozmawiać z nim na temat profesjonalnego sourcingu nieruchomości podczas Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości 2020. Więcej szczegółów w video umieszczonym poniżej.

Albrecht jest zdania, że w inwestowaniu w nieruchomości – przynajmniej pod takim kątem jak on to robi – niezwykle ważny jest marketing – aspekt promocji i całej otoczki z zakresu PR. Promując daną nieruchomość powinniśmy unikać niedbale zrobionych zdjęć, które do tego wykonaliśmy za pomocą zwykłej komórki. To samo dotyczy tzw. wirtualnych spacerów, które powinny zostać zrealizowane za pomocą profesjonalnej kamery.

Dodaje, że inwestor nierzadko nie płaci doradcom jego pokroju stricte za pomoc w kupnie mieszkania, ale za wiedzę i bezpieczeństwo, które ta właśnie gwarantuje.

On sam zachęca też do brania udziału w organizowanych przez siebie Akademiach Sourcingu czy Warsztatach z Podnajmu nieruchomości oraz tworzenia gotowców inwestycyjnych.

„W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz również Warsztaty z remontu oraz Warsztat z kwater pracowniczych i najmu krótkoterminowego.

Dołącz do ponad 3000 Absolwentów szkoleń organizowanych przez Pawła Albrechta na trzech kontynentach. Jesteśmy w stałym kontakcie z uczestnikami na spotkaniach regionalnych Albrecht International organizowanych w całej Polsce”

– dodaje na swojej www.

„Na koniec roku zawsze spotykamy się na Zjeździe Absolwentów, w którym bierze udział tylko 200 najaktywniejszych osób” – zaprasza też.

Więcej ciekawych informacji dowiecie się z video:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments