Iron Wolf Studio złoży wniosek do GPW o wejście do obrotu na przełomie roku

264

Iron Wolf StudioIron Wolf Studio na przełomie roku 2020/2021 planuje złożyć wniosek do GPW o wprowadzenie do obrotu giełdowego akcji, poinformował prezes Bartosz Pluta.

„W lipcu tego roku spółka przeprowadziła emisję akcji, która już została zarejestrowana. Natomiast na przełomie roku 2020/2021 planujemy składać wniosek do Giełdy Papierów Wartościowych o wprowadzenie do obrotu giełdowego akcji Iron Wolf Studio. Obecnie jesteśmy na etapie zbierania wszystkich niezbędnych informacji i czekamy, aż wszyscy inwestorzy będą mieli gotowe konta inwestycyjne. Chcemy dochować wskazanych wcześniej terminów i nie możemy doczekać się tego przełomowego dla nas momentu” – powiedział Pluta, cytowany w komunikacie.

Do zaprezentowanych po raz pierwszy w połowie roku gier: symulatora „Destroyer: The U-boat Hunter” oraz interaktywnego filmu pt. „Killing Stream”, wkrótce dołączą kolejne produkcje, zaznaczono w informacji.

Jesli chodzi o pierwszą z produkcji studia, „Destroyer: The U-Boat Hunter”, po dwóch zapowiedziach – pierwszej, zdradzającej fragmenty fabuły oraz drugiej, ukazującej rozgrywkę, symulator niszczyciela został dodany do listy życzeń w serwisie Steam przez ponad 29 tys. graczy. Na przełomie listopada i grudnia pojawi się zapowiedź kolejnego projektu studia, również związanego z tematyką militarną – „Sherman Commander”. W celu dywersyfikacji swojego portfolio, Iron Wolf Studio rozpoczęło również tworzenie filmów interaktywnych, wymieniono w informacji.

„Dostrzegając niemałe zainteresowanie tematyką filmów interaktywnych, studio podjęło decyzję o rozpoczęciu prac nad kolejnymi tytułami z tego gatunku. W tym celu nawiązana została współpraca z Games Operators, twórcami '911 Operator', którzy udzielili licencji do stworzenia filmu interaktywnego opartego na ich popularnej grze. Iron Wolf odpowiedzialne jest za przygotowanie zwiastuna do '911 Operator Interactive Movie', a Games Operators zapewni pełne wsparcie marketingowe z wykorzystaniem dużego zasięgu i rozpoznawalności marki” – czytamy w komunikacie.

Iron Wolf Studio powstało w wyniku połączenia Iron Wolf Studio i Inimages. Obie firmy stworzyły „U-Boot the Board Game” – połączenie symulatora U-boota i gry planszowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments