Idea Bank wprowadza nowe konto oszczędnościowe

konta oszczędnościowe

konta oszczędnościoweW efekcie prowadzonej sukcesywnie przebudowy portfela produktów, Idea Bank wprowadził nowe konto oszczędnościowe dla klientów indywidualnych, podała instytucja.

„Wprowadzenie nowego Konta Idealnie Oszczędzającego jest efektem prowadzonej sukcesywnie przebudowy portfela produktów Idea Bank w stronę oferty precyzyjnie dopasowanej m.in. do potrzeb klientów szukających coraz rzadszych na rynku możliwości oszczędzania bez zobowiązań” – czytamy w komunikacie.

Założenie Konta Idealnie Oszczędzającego to także dostęp do Idea Cloud, czyli systemu zarządzania finansami online, podkreślono w materiale.

„Konto Idealnie Oszczędzające powstało z analizy potrzeb klientów indywidualnych, którzy szukają miejsca, gdzie w sposób bezpieczny mogliby oszczędzać na potrzeby rodzinne czy biznesowe. […] Nasze konto to obecnie wyjątek na rynku. Jego założenie i prowadzenie nic nie kosztuje, nie pobieramy też żadnych opłat za dokonywanie standardowych przelewów krajowych w bankowości internetowej, bez względu na ich liczbę” – powiedział wiceprezes Idea Bank nadzorujący sprzedaż i marketing Piotr Miałkowski, cytowany w komunikacie.

Jak wskazano, konto jest wolne od wielu opłat i ograniczeń, w tym m.in.: nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie konta, standardowe przelewy krajowe realizowane przez bankowość internetową są bezpłatne i nie powodują utraty odsetek wypracowanych na koncie, można lokować dowolną kwotę.

Grupa Idea Bank specjalizuje się w usługach bankowych i finansowych dla mikro, małych i średnich firm. Akcje Idea Banku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2015 r. Aktywa razem banku wyniosły 17,32 mld zł na koniec 2019 r.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments