Happy Energy chce zadebiutować na rynku NewConnect w I poł. 2022 r.

0

Happy Energy planuje zadebiutować na rynku NewConnect w I poł. 2022 r., podała spółka.

„Paradoksalnie, pomimo pandemii, ubiegły rok był dla nas bardzo dobry. Zrealizowaliśmy dużą ilość intratnych zleceń. Zaznaczyć należy, że od początku naszej działalności zrealizowaliśmy już niemal tysiąc projektów o łącznej mocy prawie 4 tys. kWp. To był bardzo pracowity rok, który zakończyliśmy z 1,6 mln zł zysku netto. W tym roku chcemy znacząco poprawić ten wynik” – powiedział prezes Albert Durda, cytowany w komunikacie.

Happy Energy podkreśla, że stale rozwija swoje portfolio produktowe.

„Dywersyfikujemy działalność poprzez wejście w sprzedaż i montaż pomp ciepła, kotłów gazowych oraz kotłów elektrycznych. Docelowym założeniem jest to, aby nasz biznes opierał się na pięciu filarach. Oprócz wcześniej wskazanych, będzie to również platforma fotowoltaiczna b2b. Z ideą tą wiążemy bardzo duże nadzieje, gdyż umożliwi nam ona umocnienie naszej pozycji na rynku oraz dotarcie do nowych klientów” – dodał Durda.

W celu sprostania rosnącemu zapotrzebowania na rynku, Happy Energy rozważa dalszy rozwój biznesu przez giełdę. W optymistycznym wariancie Happy Energy ma być notowana na rynku NewConnect już na początku przyszłego roku.

„Naturalnie kolejnym krokiem będzie dostosowanie spółki do standardów podmiotów publicznych, a następnie ubieganie się o dołączenie do grona spółek giełdowych rynku NewConnect. Rozwój przez giełdę uważam, za optymalny i najbardziej efektywny dla Happy Energy. Jeśli wszelkie formalne procesy przejdziemy bez większych turbulencji, to już w pierwszym półroczu 2022 r. będziemy notowani na NewConnect” – podsumował prezes.

Happy Energy to polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi i instalacjami grzewczymi, wyspecjalizowana w instalacjach fotowoltaicznych o mocy do 50 kW, a także w instalacjach pomp ciepła, kotłów gazowych oraz kotłów elektrycznych. Spółka powstała w 2019 r. w Zawichoście.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments