Dzień Inwestora Indywidualnego

Gdzie szukać okazji inwestycyjnych w czasach po pandemii i niskich stóp procentowych

Udostępnij

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. (PCDM) poszerza swoją ofertę Funduszy Inwestycyjnych Otwartych. Spółka z sukcesem zakończyła emisję swoich akcji w lutym 2021 roku z zamiarem upublicznienia na rynku NewConnect. Realizuje sukcesywne wprowadzanie kolejnych, ciekawych emitentów akcji na Newconnect, a jednocześnie rozszerza swoją ofertę produktową.

  • Prosper Capital zaprasza na debatę edukacyjną
  • W wydarzeniu wezmą udział zarządzający TFI oraz eksperci rynku kapitałowego
  • Eksperci porozmawiają o tym, gdzie szukać okazji inwestycyjnych w czasach po pandemii i niskich stóp procentowych
  • Wydarzenie to odbędzie się już w najbliższy czwartek o godz. 16:00

W co inwestować w 2021 

Od maja 2021 roku w ofercie PCDM pojawią się jednostki uczestnictwa Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Skarbiec S.A. To już trzecie TFI, z którym PCDM zawiera Umowę na dystrybucję jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych otwartych po Generali Investment TFI oraz Investors TFI.

We współpracy z Analizami Online PCDM organizuje w czwartek 13 maja 2021 roku o godz. 16:00 debatę edukacyjną z zarządzającymi Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych oraz ekspertami z rynku kapitałowego pt.: Szczepienie inwestycyjne na COVID – gdzie szukać okazji inwestycyjnych w czasach po pandemii i niskich stóp procentowych.

Gościem specjalnym gościem debaty będzie prof. zw. dr hab. Marian Noga – Dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, były członek Rady Polityki Pieniężnej.

Podczas debaty zaproszeni goście będą rozmawiać o wpływie odmrożenia gospodarki na rynki finansowe. Jak Polska gospodarka poradziła sobie w okresie COVID na tle Europy? Gdzie można lokować swoje aktywa w najbliższych miesiącach? Jakie branże mogą zyskać na popularności, a które inwestycje obarczone są wyższym ryzykiem po odmrożeniu gospodarki?

Panelistami szczepienia inwestycyjnego będą: 

  • Prof. zw. dr hab. Marian Noga – Dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.
  • Piotr Minkina – Dyrektor ds. Analiz i Strategii Inwestycyjnych w Generali Investments TFI S.A.
  • Jarosław Niedzielewski – Dyrektor Departamentu Inwestycji w Investors TFI S.A.
  • Michał Ficenes – Zarządzający Funduszami w Skarbiec TFI S.A.
  • Piotr Teleon – Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Spotkanie poprowadzi Robert Stanilewicz z portalu Analizy Online.

TEMAT: Szczepienie inwestycyjne na COVID – gdzie szukać okazji inwestycyjnych w czasach po pandemii i niskich stóp procentowych

DATA: 13 maja 2021 r. (czwartek)

GODZINA: 16:00 – 18:00

Rejestracja: https://www.pcdm.pl/edukacja-pcdm/kalendarz-webinarow/2021-05-13/.

Arkadiusz Jóźwiak
Arkadiusz Jóźwiak
Autor licznych felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii, a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Prelegent wielu konferencji inwestycyjnych oraz szkoleń online. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz zdobyciem statuetki NEXUS w kategorii Analityk Roku 2019.

Najnowsze

Zobacz również