Games Incubator wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu

Udostępnij

Animal Shelter

Games Incubator, po raz kolejny wspiera prawdziwe schroniska dla zwierząt, tym razem studio sfinansowało broszury informacyjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu.

Schronisko poinformowało o współpracy z Games Incubator na swojej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Inicjatorką tego pomysłu jest Aleksandra, która pełni funkcję UI Artist w grze Animal Shelter.

Jak możemy wyczytać w komunikacie od Schroniska dla Bezdomnych zwierząt w Sosnowcu, Games Incubator zdecydował się pokryć wszelkie koszty druku broszury informacyjnej dla osób, które chcą adoptować zwierzęta. Broszura została wykonana przez wolontariuszki “Nadzieja na dom”, zawarły w niej wszelkie niezbędne informacje dla nowych właścicieli kotów. Aleksandra, która również zajmuje się wolontariatem, stworzyła dla tej broszury wszystkie grafiki, które swoim wyglądem nawiązują do gry Animal Shelter.game incubatorNie jest to pierwsza darowizna przekazana przez Games Incubator w ramach, której studio zadeklarowało się wspierać prawdziwe schroniska dla zwierząt. Studio przekazało już $10 000 przed premierą gry Animal Shelter na Steam, wsparło wskazane przez graczy schronisko oraz od czasu premiery gry na Steam, jest możliwa do kupienia ścieżka dźwiękowa z której cały dochód jest przekazywany na potrzebujące schroniska.

Gra Animal Shelter jest już dostępna na czterech platformach: PC Steam, Xbox, PlayStation oraz w wersji mobilnej. Games Incubator zapowiedział niedawno, że gra pojawi się również na kolejnej platformie Nintendo Switch.

Najnowsze

Zobacz również