Gameparic z grupy PlayWay zapowiada El Dorado: The Golden City Builder

728

Gameparic - El DoradoGameparic, deweloper i wydawca gier należący do grupy PlayWay, ogłosił prace nad pierwszym tytułem powstającym w ramach studia oraz zaprezentował jego oficjalny trailer. El Dorado: The Golden City Builder to strategia ekonomiczna charakteryzująca się złożonym systemem budowania miasta, którego rozgrywka osadzona jest w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Marcin Wenus, prezes Gameparic komentował prezentację nowego tytułu, który ma być dostępny między innym poprzez platformę Steam.

Gameparic prezentuje pierwszą grę

Gracze staną się częścią świata, który opływa złotem, ale jednocześnie jest pełen brutalności i walki o przetrwanie. Będą musieli składać ofiary bogom i walczyć o ich względy, aby cywilizacja mogła kwitnąć przez wieki.

Łaska bogów jest jednym z podstawowych i najważniejszych zadań w grze. Każdy gracz będzie musiał zwrócić szczególną uwagę na warstwę religijną. Bez zapewnienia satysfakcji bogom, osiągnięcie sukcesu w grze i rozwój całej cywilizacji będą niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe – mówi Marcin Wenus, prezes Gameparic.

Budowa i rozbudowa Złotego Miasta to nie jedyny aspekt, który czeka na gracza. Zaspokajanie potrzeb społeczności, bogów, partnerów handlowych i politycznych często będzie przecinać się z wyborami gracza. Złote Miasto ma wielu wrogów – wrogie osady, miasta i plemiona. Wojny, plagi, niepokoje społeczne, klęski żywiołowe są integralną częścią El Dorado: The Golden City Builder.

El Dorado: The Golden City Builder – obejrzyj oficjalny zwiastun

Dziś o 15:00, na platformie Steam pojawił się oficjalny trailer zapowiadający grę. Jeśli koncepcja gry przypadła Ci do gustu, dodaj El Dorado do swojej wishlisty na Steam. Poniżej możesz obejrzeć oficjalny zwiastun El Dorado: The Golden City Builder.

Gameparic, będący częścią grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla sektora gamingowego, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic planuje ogłosić 4 nowe tytuły jeszcze w 2020 roku.

Poprzedni artykułFPP: W ramach obecnych obostrzeń, gospodarka traci ponad 420 mln zł dziennie
Następny artykułAllegro zatrudni do końca roku 200 specjalistów, wzmacnia biuro w Krakowie
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments