Gameparic zapowiada kolejną grę – Bartender Simulator

1654

Gameparic - Bartender SimulatorBartender Simulator, unikalne połączenie symulacji z elementami gry menedżerskiej, zostało właśnie ogłoszone przez studio Gameparic, należące do grupy PlayWay. Jest to druga oficjalnie zapowiedziana przez dewelopera gra w tym roku. Pierwszy tytuł El Dorado: The Golden City Builder, został pozytywnie przyjęty przez użytkowników platformy Steam.

Bartender Simulator pozwoli graczowi stać się jednocześnie barmanem i menedżerem baru.
Przygoda z barmanem w Bartender Simulator rozpoczyna się w małym barze z ograniczoną ilością napojów.

Gameparic ma zamiar w tym roku zapowiedzieć jeszcze kilka kolejnych tytułów

Bartender Simulator: nowa gra od Gameparic

Poprzez grę rozwija się w nowe przepisy na drinki, barmańskie sztuczki i rozwój biznesu. Celem gracza będzie uczynienie zarówno baru, jak i barmana najbardziej znanymi w mieście.

„Symulator barmana” nie polega na łączeniu odpowiednich składników, żeby zrobić drinka. Gra pozwoli graczowi poczuć na czym polega prawdziwe barmaństwo – sprawi, że klienci poczują się dobrze w Twoim barze. Będziesz mógł wysłuchać historii swoich gości, udzielić im rad lub w razie potrzeby rozweselić ich” – mówi Marcin Wenus, dyrektor generalny Gameparic.

Gra w wyjątkowy sposób łączy w sobie symulator perspektywy pierwszej osoby z elementami gry menedżerskiej. Z jednej strony gracze będą musieli skupić się na przyrządzaniu napojów według oryginalnych receptur, zabawianiu klientów z talentem barmańskim i rozwijaniu umiejętności barmańskich. Z drugiej strony, będą musieli zwracać baczną uwagę na codzienne zaopatrzenie baru i ulepszać wnętrze, aby dostosować je do oczekiwań klientów.

Oficjalny zwiastun Bartender Simulator został wydany w poniedziałek o 15:00 i jest już dostępny na Steam. Jeśli podoba Ci się ta gra, dodaj Bartender Simulator do swojej listy życzeń Steam.

Gameparic, należący do PlayWay Group, jest twórcą i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic ogłosił ostatnio El Dorado: The Golden City Builder. Jest to gra strategiczna o charakterze ekonomicznym. W sumie, Gameparic planuje ogłosić 4 nowe tytuły w 2020 roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments