Frisco.pl chce wprowadzić swoją ofertę e-zakupów we Wrocławiu jeszcze w tym roku

677

FriscoFrisco.pl chce wprowadzić we Wrocławiu ofertę zakupów spożywczych przez internet jeszcze w tym roku, podała spółka.

Od ponad 14 lat Frisco.pl świadczy usługi w aglomeracji warszawskiej – w stolicy sklep dowozi zakupy już do blisko 120 tys. gospodarstw domowych, podano.

„Klienci cenią nas za wysoką jakość świeżych produktów, punktualność dostaw i kompletność zamówień osiągającą aż 99,6% artykułów. Wierzymy, że dzięki tym przewagom mieszkańcy Wrocławia odkryją zupełnie nową jakość zamawiania produktów spożywczych przez internet, które szczególnie w obecnej sytuacji są pożądaną alternatywą dla zakupów w tradycyjnych sklepach” – powiedział prezes Jacek Palec, cytowany w komunikacie.

Na Frisco.pl klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów w cenach na poziomie hipermarketów. Specjalnie dla wrocławian oferta zostanie wzbogacona o produkty lokalnych dostawców, a także ekologiczne oraz wegańskie artykuły od polskich producentów.

Frisco.pl to działający od 13 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w sklepach stacjonarnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments