Feardemic z Grupy Bloober Team wyda 'Darq: Complete edition' na początku 2021 r.

265

FeardemicFeardemic – spółka zależna Bloober Team – wyda grę „Darq: Complete Edition” na konsole nowej generacji – PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch na początku 2021 r., podał Bloober Team.

„Gra 'Darq: Complete Edition' jest znacznym kamieniem milowym dla Feardemic. Ubiegłoroczna wersja gry na komputery osobiste spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy i mediów, dlatego wierzymy, że ulepszona i uzupełniona o dodatki 'Darq: Complete Edition' okaże się sukcesem. Gra charakteryzuje się burtonowską kreską oraz ciekawymi zagadkami środowiskowymi. To najważniejszy projekt w tegorocznym portfolio Feardemica i pierwszy w zmodyfikowanej strategii” – powiedział prezes Bloober Team Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

Wersja na sprzęt nowej generacji będzie oferowała grafikę 4K oraz pełne wykorzystanie możliwości nowych konsol Microsoftu i Sony. Równocześnie z „Darq: Complete Edition” zadebiutuje również ostatnie, darmowe rozszerzenie do gry, zatytułowane „The Crypt”. Wszystko to dzieje się w przełomowym dla rynku momencie debiutu nowych konsol, zaznaczono.

„Wydajemy grę na wszystkie platformy i wiemy, że wiele osób posiadających konsole obecnej generacji, w ciągu najbliższych miesięcy przesiądzie się na mocniejszy sprzęt. Dlatego też, wszyscy, którzy zakupią 'Darq: Complete Edition' na Xbox One/ PlayStation 4, będą mogli za darmo odebrać wersję na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S” – dodał prezes.

Feardemic jest odpowiedzialny również za wersje pudełkowe „Darq: Complete Edition” na wszystkie platformy. Wydanie fizyczne zadebiutuje w I kwartale 2021 r.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments