Jak equity crowdfunding zrewolucjonizuje lata dwudzieste XXI wieku – Łukasz S. Zgiep, COO Beesfund

Udostępnij

Idziemy z duchem czasu! W związku z epidemią koronawiusa ostatnia edycja Invest Cuffs przybrała „odrobinę” inną formę. W zastępstwie odwołanego Kongresu Invest Cuffs 2020 organizatorzy przygotowali dla wszystkich fanów „Cuffsów” konferencją online. W jej ramach udało się nam wysłuchać bardzo ciekawego wykładu nt. equity crowdfundingu Łukasza Zgiepa z Beesfunda.

„Jak equity crowdfunding zrewolucjonizuje lata dwudzieste XXI wieku”

COO Beesfund Łukas S. Zgiep w wykładzie pt. „Jak equity crowdfunding zrewolucjonizuje lata dwudzieste XXI wieku” przybliża nam temat tego, jak nowoczesne zbiórki kapitału zmienią nasz świat w najbliższej przyszłości.

„Teoria, że trzeba 10 000 godzin osiągać perfekcje w danej dziennie, została jakiś czas temu obalona przez dr Brooke N. Macnamara. Wyniki badań jej zespołu wskazały, że czas poświęcony na ćwiczenia praktyczne ma różny wpływ w zależności od dziedziny.

Nikt jeszcze nie badał, ile trzeba czasu aby osiągnąć perfekcję w equity crowdfundingu, ale w Beesfundzie mamy za sobą ponad 70 000 godzin praktyki, tworzenia i doskonalenia procesu emisji. W tym czasie dowiedzieliśmy się wielu rzeczy np. że ciągle można lepiej. Zapraszam na moją video prezentację, aby dowiedzieć się jak w 2020 r. przeprowadzić skuteczną emisję akcji swojej spółki oraz jak dobierać spółki do swojego portfela”

– zachęca do wysłuchania jest wykładu Łukasz Zgiep.

Wykład został przeprowadzony podczas Konferencji dla Inwestorów online. Spotkanie odbyło się w zastępstwie odwołanego Kongresu Invest Cuffs 2020.

Crowdfunding – co to jest?

Crowdfunding to finansowanie społecznościowe. Samo już pojęcie wyjaśnia, z czym mamy tu do czynienia. Całość modelu polega bowiem na finansowaniu różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub dopiero będzie skupiona wokół tego przedsięwzięcia. Istotą idei jest to, by pomysł został sfinansowany przez bardzo dużą liczbę drobnych inwestorów, którzy wspierają jego powstanie.

Najczęściej określenie to jest używane w odniesieniu do zbiórek, które są przeprowadzane za pomocą specjalnie stworzonych w tym celu platform internetowych.

Dziś tego typu idee zyskują coraz to większą popularność. Więcej o crowdfundingu przeczytacie tutaj.

Jacek Walewski
Jacek Walewski
Redaktor naczelny serwisu PortfelPolaka.pl. Pasjonat gospodarki i przemian, jakie w niej zachodzą. Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain.

Najnowsze

Zobacz również