Druga konferencja Crowdfunding – 4.0 już 17 listopada 2023 na SGH

Udostępnij

Już 17 listopada spotkamy się ponownie na konferencji poświęconej finansowaniu społecznościowemu – „Crowdfunding – 4.0”. Konferencja odbędzie się Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Auli I w budynku C przy alei Niepodległości 128, w formule stacjonarnej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Celem Konferencji jest ponowne połączenie nauki i biznesu we wspólnej debacie o przyszłości crowdfundingu w Polsce. Zastanowimy się̨, jak w zmieniającym się̨ otoczeniu prawnym, ekonomicznym i społecznym skutecznie przeprowadzać́ kampanie crowdfundingowe. Poszukamy odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób ograniczać́ koszty, przełamywać́ bariery aby polski rynek crowdfundingu mógł efektywnie konkurować́ na rynku europejskim. Dokonamy oceny tego, co już udało się̨ osiągnąć́, ale także przyjrzymy się̨ temu, co jeszcze należy zrobić, tak z punktu widzenia platform crowdfundingowych, inwestorów i projektodawców.

Dlatego też w programie zaplanowano wystąpienia przedstawicieli świata nauki, instytucji finansowych, twórców i właścicieli platform crowdfundingowych, spółek i start-upów.

Konferencja jest organizowana przez Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Politechniką Warszawską.

Portal Portfel Polaka objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Konferencji.

Najnowsze

Zobacz również