Dadelo zadebiutuje na rynku głównym GPW we wtorek

411

zakupy onlineDadelo zadebiutuje na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) we wtorek, 29 grudnia, podała spółka w zaproszeniu na uroczystość.

W ofercie publicznej Dadelo do inwestorów instytucjonalnych trafiło 3 700 000 akcji z 4 600 000 wszystkich oferowanych akcji. Cena w ofercie publicznej wynosi 18 zł za akcję, a więc całkowita wartość oferty publicznej to 82,8 mln zł brutto.

Zgodnie z zapowiedziami, środki pozyskane z oferty publicznej spółka zamierza przeznaczyć na nabycie dodatkowych towarów do oferty i tym samym rozbudowę oferty produktowej do ok. 20-25 tys. SKU (z obecnych ok. 12 tys. SKU) oraz rozwój infrastruktury magazynowej.

Dadelo zostało przejęte w 2017 roku przez notowaną na GPW spółkę Oponeo.pl. Spółka prowadzi sprzedaż online przez sklep internetowy działający pod marką centrumrowerowepl.

Poprzedni artykułMinisterstwo Sprawiedliwości wydało zgodę na utworzenie specjalnego wydziału dla frankowiczów
Następny artykułKredyt frankowy, nie taki groźny jak go malują

Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments