Czat inwestorski z Dark Pool One w czwartek o 13:30. Oferta publiczna akcji i budowa DEX

Udostępnij

Dark Pool One S.A. to firma, która tworzy zdecentralizowaną giełdę (DEX) do handlu kryptowalutami. Ostatnio jest o niej bardzo głośno ze względu na mPaya i projekt stworzenia stablecoina opartego na złotówce oraz trwającą właśnie emisję akcji w formie crowdfundingu. Założyciel i prezes zarządu Dark Pool One, Tomasz Piwoński wraz z członkiem zarządu Łukaszem Kobusem, będą w czwartek gośćmi Marcina Wenusa na antenie Comparic24.tv.

  • Zapraszamy na Czat inwestorski ze spółką Dark Pool One S.A., który rozpocznie się w czwartek o godzinie 13:30
  • Spółka Dark Pool One prowadzi obecnie emisję crowdfundingową i przygotowuje się do uruchomienia zdecentralizowanej giełdy cyfrowych aktywów
  • W ramach emisji udało się do tej pory pozyskać 2,5 z planowanych 4,5 mln zł, szczegóły dostępne w tym miejscu.

Dark Pool One S.A. to spółka software, która specjalizuje się w technologii blockchain. Aktualnie pracuje nad innowacyjnym projektem: budową pierwszej na świecie giełdy, która płaci za składanie zleceń.

Spółka nie wprowadza na rynek projektów kryptowalutowych, nie emituje tokenów, ani nie jest i nie będzie właścicielem żadnego z budowanych projektów. Opisany projekt jest zleceniem, które spółka zrealizuje i za co otrzyma wynagrodzenie pieniężne i kryptowalutowe oraz udziały w budowanym projekcie.

Najnowsze

Zobacz również