Cyber Live Metaverse – możliwości, o jakich nawet nie śniłeś

712

Wyobraź sobie świat poświęcony muzyce i sztuce, w którym możesz bawić się, zarabiać, żyć w zgodzie ze swoimi marzeniami. W Cyber Live Metaverse to prawdziwi ludzie odgrywają główną rolę i to od ich pasji i zaangażowania zależy, jak osiągną sukces.

Jaka będzie Twoja ścieżka?

Cyber Live Metaverse to gra online-multiplayer, której tematem przewodnim jest świat muzyki i związana z nim społeczność. Miejsce rozgrywki to wirtualna stacja kosmiczna Cyber Live Space Station 1, poruszająca się po orbicie Ziemi. Używając swojego Avatara 3D masz do dyspozycji swobodę ruchu, gestów, komunikacji wideo i głosu. Dzięki temu możesz wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami i otoczeniem. Otwarty świat z dedykowanym ekosystemem, swoboda w podejmowaniu decyzji i różnorodność kanałów komunikacji pozwalają realizować swoje cele i osiągać wymierne korzyści wizerunkowe, finansowe i zawodowe.

Jakie są Twoje możliwości?

Cyber Live Metaverse proponuje Ci 5 ścieżek strategicznych, według których możesz spełniać swoje marzenia.

Podążając ścieżką Odkrywcy, możesz eksplorować Metaverse, brać udział w wydarzeniach artystycznych i pozyskiwać zasoby cyfrowe, które Cię zainteresują.

Jeśli marzysz o sławie, wybierz ścieżkę Influencera – kreuj trendy dla społeczności Cybers, recenzuj wydarzenia i promuj talenty.

Na ścieżce Twórcy możesz wykazać się kreatywnością. W Metaverse możesz oferować swoje usługi kreatywne i biznesowe. Oprócz tego możesz organizować własne wydarzenia na żywo.

Interesujesz się inwestycjami lub chcesz prowadzić swój własny biznes w Metaverse? Wejdź na ścieżkę Kapitalisty i poprowadź własną firmę na stacji kosmicznej! Możesz również dokonać inwestycji w nieruchomości, zasoby cyfrowe i artystów.

Ostatnia ścieżka to ścieżka Gościnności. Tutaj przyda się Twój entuzjazm i pomysłowość – razem z teamem Cyber Live rozwijaj społeczność, poprawiaj jakość metaświata, bierz udział w akcjach społecznościowych i zarabiaj w ekosystemie gry. Możesz również zdobyć płatną pracę w Metaverse!

Interesuje Cię więcej niż jedna ścieżka kariery? To nie problem – w Cyber Live Metaverse nie masz ziemskich ograniczeń i możesz podążać różnymi drogami prowadzącymi do sukcesu!

Cyber Live Metaverse

Cyber Live Metaverse

Myślisz, że spełnianie marzeń w innowacyjnym świecie 3D to najlepsze, co do tej pory usłyszałeś? Poczekaj, aż zobaczysz jak wygląda przestrzeń Cyber Live Metaverse! Wirtualne miasto na stacji CLSS-1 składa się z 4 typów sektorów: Biznesowego, Prywatnego, Koncertowego i Społecznego.

W sektorach Prywatnym i Biznesowym możesz zakupić fragment stacji CLSS-1 pod budowę posiadłości prywatnej lub biznesowej. Twoja parcela będzie interaktywnym i trójwymiarowym odpowiednikiem stron www. Użytkownicy mogą się po niej poruszać swoim Avatarem, eksplorując w ten sposób Twoją ofertę zamiast scrollować stronę internetową. Na swojej posiadłości możesz organizować wydarzenia, zapraszać publiczność i innych twórców, publikować materiały wideo, zawierać znajomości, spotykać przyjaciół i idoli, wspólnie tworzyć, promować siebie i swoją twórczość, prowadzić działalność gospodarczą i na własnych zasadach zarabiać na swoich umiejętnościach i pomysłach.

Sektor Koncertowy to najgorętsze miejsce w wirtualnym mieście. To tutaj odbywają się wszystkie największe koncerty i festiwale, a także debiuty artystów, pokazy talentów i inne wydarzenia na żywo.

Gdzie możesz się zintegrować ze społecznością i skorzystać z udogodnień przestrzeni Cyber Live? Odpowiedź to Sektor Społeczny. Znajdziesz tutaj Budynki-Obiekty o funkcjach społecznych, gdzie będą organizowane animacje oraz akcje i inicjatywy społeczne.

Na czym opiera się ekosystem Cyber Live Metaverse?

System ekonomiczny Cyber Live Metaverse został stworzony jako odpowiedź na szybko rosnące zapotrzebowanie rynku twórców treści muzycznych i audiowizualnych na nową formę prezentacji i monetyzacji ich twórczości. Ekosystem Cyber Live przynosi rozwiązania dla artystów i odbiorców oparte na blockchainie i WEB3.0. W ten sposób tworzone są nowe pola promocji i monetyzacji. Jednocześnie publiczność dostaje zestaw doświadczeń i korzyści, których nie znajdzie nigdzie indziej. Chcecie dowiedzieć się więcej? Wkrótce przedstawimy wam szczegóły budowania biznesu i rozwijania marki osobistej na CLSS-1.

Główną walutą w ekosystemie Metaverse Cyber Live jest token CYLIV. Posiadacze tokenów są uprawnieni do dokonywania transakcji w Metaverse i są nagradzani za posiadanie waluty. CYLIV jest tokenem użytkowym na platformie i ma również wartość inwestycyjną.

Ekosystem Cyber Live generuje własny dochód pochodzący m.in. ze sprzedaży assetów, przestrzeni i posiadłości oraz z udziału w zyskach z koncertów. Dochód ten będzie stanowił kapitał Cyber Live Metaverse który z kolei będzie podzielony na budżet operacyjny i inwestycyjny. Budżet operacyjny jest przeznaczony na pokrycie kosztów wewnętrznej działalności Metaverse. Część inwestycyjna ma na celu powiększania kapitału Ekosystemu Cyber Live. Inwestycje są wybierane na podstawie dedykowanych sesji głosowania wśród właścicieli powierzchni w Metaverse.

Cyber Live Metaverse to wyjątkowa forma rozrywki i monetyzacji twórczości, której nowatorskie rozwiązania i wykorzystana technologia otwierają zupełnie nowy rozdział w historii wydarzeń rozrywkowych. Warstwa blockchain projektu i precyzyjnie rozpisany ekosystem, o którym będziecie mogli jeszcze u nas przeczytać, oferuje bardzo ciekawe możliwości inwestycyjne, którym zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej. Dlatego z uwagą śledzimy poczynania teamu Cyber Live i czekamy na pierwszy rave!

Strona internetowa: https://www.cyberlive.ai

Twitter: https://twitter.com/cyberliveai

Instagram: https://www.instagram.com/cyberliveai/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/73972160/admin/

Poprzedni artykułNowy sondaż: PiS nadal liderem. Jak wypada KO?
Następny artykułTrendy na rynku kryptowalut
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments