Bloober Team: 'Observer:System Redux’ ma certyfikację na konsole nowej generacji

Bloober Team

Bloober TeamGra „Observer: System Redux” uzyskała certyfikację na platformy Xbox Series X i Playstation 5 i będzie dostępna na premierę konsol, które zadebiutują na świecie w drugim tygodniu listopada (odpowiednio 10 i 12 listopada), podła spółka. Cena gry wyniesie 29,99 euro/USD.

„Przepełnia nas duma, że w trudnym czasie globalnej pandemii udało nam się przygotować 'Observer: System Redux’ na premierę obu konsol nowej generacji. Będzie to jedyna polska gra dostępna w dniu debiutu każdej z konsol” – powiedział prezes Bloober Team Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

„Observer: System Redux” trafi na rynek 10 listopada, czyli w dzień premiery konsoli Xbox Series X, ponadto gra zadebiutuje tego samego dnia na komputerach osobistych, w tym min. na platformach Steam, Epic Store oraz GOG, podano także.

„Wersja na PlayStation 5 będzie dostępna od 12 listopada, czyli w dzień premiery japońskiej konsoli w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Australii, Nowej Zelandii oraz Korei Południowej” – czytamy dalej.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments