Biznes spotyka Media cyfrowej ery na Digital Media Forum Krynica 2023

Udostępnij

Burmistrz Miasta Krynica-Zdrój, Fundacja Kossakowskiego oraz GAMA International łączą siły, aby zapewnić platformę łączącą świat biznesu z mediami ery cyfrowej.

Digital Media Forum Krynica 2023, które odbędzie się w dniach 21-24 września 2023 roku, to inauguracja networku B2B, który tworzy wyjątkową szansę na wzajemne wspieranie się i współpracę.

Na temat Digital Media Forum Krynica 2023, Krzysztof Kamiński, redaktor Comparic24.tv porozmawiał z Dagmarą Iwańczuk-Węgrzynek – prezeską zarządu KIKE Events i właścicielką agencji Delegata.

Co wyróżnia Digital Media Forum Krynica 2023?

Do tej pory nie było w Polsce konferencji, która mówiłaby o szeroko pojętej monetyzacji treści – od ich tworzenia, przez ich przetwarzanie w formie danych kanałów i formatów, aż po ich sprzedaż. Digital Media Forum Krynica 2023 jest zatem odpowiedzią na potrzeby branży.

Jak obecnie radzi sobie telewizja linearna w Polsce?

Telewizja linearna w Polsce wciąż ma się dobrze, choć można dziś dostrzec spadek oglądalności w najniższej grupie wiekowej – od 15. do 30. roku życia.

Co więcej, trend ten, według ekspertów, z całą pewnością będzie postępował. Dziś największym konkurentem dla telewizji linearnej wbrew pozorom nie jest telewizja streamingowa, lecz gaming oraz platforma YouTube.

W efekcie, w przyszłości kanałów telewizji linearnej będzie coraz mniej, lecz według Dagmary Iwańczuk-Węgrzynek kanały informacyjne i sportowe, które nadają transmisje na żywo, przetrwają.

Co znajdziemy w programie konferencji Digital Media Forum Krynica 2023?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na Ankietę Delficką. Będzie ona dotyczyć szans i zagrożeń sztucznej inteligencji w mediach masowej komunikacji.

Co więcej, każdy kto czuje się ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji lub mediów masowej komunikacji, może w tej Ankiecie Delfickiej wziąć udział – nawet jeśli nie będzie mógł pojawić się w Krynicy.

Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań znajdujących się na stronie Digital Media Forum Krynica 2023, w zakładce dotyczącej Ankiety Delfickiej. Następnie do odpowiedzi zawartych w ankiecie na wydarzeniu odniesie się grono specjalistów.

Czy na Digital Media Forum Krynica 2023 pojawi się Elon Musk?

Dagmara Iwańczuk-Węgrzynek oznajmiła, że spodziewa się mile zaskoczyć uczestników Digital Media Forum Krynica 2023. Zespół odpowiedzialny za PR Elona Muska oznajmił bowiem, że miliarder się pojawi, lecz był bardzo tajemniczy co do tego, w jakiej formie się to zdarzy.

Elon Musk jest bowiem nominowany do nagrody Tytana Mediów. Nagroda ta będzie wręczona 22 września, podczas Digital Media Forum Krynica 2023.

Zapraszam do samodzielnego zapoznania się z całą rozmową, nagranie znajduje się poniżej:

Jakub Bandura
Jakub Bandura
Redaktor portalu PortfelPolaka.pl. Wiedzę z zakresu rynków finansowych i inwestowania zgłębiał na studiach ekonomicznych. Trader rynku OTC i Forex preferujący handel krótkoterminowy. Entuzjasta statystyki oraz analizy technicznej instrumentów finansowych.

Najnowsze

Zobacz również