Biedronka uruchomi mobilne outlety wyprzedażowe w V i VI

1865

Mobilne outlety Biedronki w formie naczep wyprzedażowych w okresie od początku maja do końca czerwca bieżącego roku pojawią się w 18 sklepach na terenie 14 miejscowości, podała sieć. Obecnie sieć Biedronka prowadzi 9 sklepów stacjonarnych w tym formacie zlokalizowanych w 7 miastach.

Format outletu wykorzystywany jest do organizowania wyprzedaży pełnowartościowych produktów przemysłowych. W dostępnym asortymencie sklepu klienci znajdą przede wszystkim drobny sprzęt AGD, meble, akcesoria, produkty dla dzieci, wybrane artykuły kosmetyczne i chemii gospodarczej czy produkty dla zwierząt. Średnia liczba artykułów w sklepie wyprzedażowym wynosi około 2 500-3 000 produktów, podano.

„Artykuły przemysłowe cieszą się w Biedronce dużą popularnością, dlatego od kilku lat oferujemy klientom te produkty w obniżonych cenach nie tylko w standardowych sklepach naszej sieci, ale również w stacjonarnych i mobilnych outletach. Teraz by być jeszcze bliżej naszych klientów, ponownie w trasę wypuściliśmy nasze mobilne outlety, by klienci bez konieczności odbywania długich podróży mogli nabyć ulubione artykuły non-food” – powiedział dyrektor operacyjny w sieci Biedronka Karol Leszczyński, cytowany w komunikacie.

Przyczepy wyprzedażowe to mobilna formuła sprzedaży zapewniająca jeszcze szerszy dostęp do art. non-food oraz tekstyliów w cenie niższej nawet o 50%. Każda naczepa ma powierzchnię 36 m2 i pomieści do 15 palet towaru.

W I kw. br. sieć Biedronka otworzyła 21 sklepów (15 netto) i przebudowała 79 lokalizacji, zwiększając sieć do 3 130 placówek na koniec marca. Powierzchnia handlowa wzrosła łącznie o 15,23 tys. m2 r/r do 2,14 mln m2.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments