Anna Streżyńska o przyszłości kobiet w branży IT!

486

zawody przyszłościSektor IT to jeden z nielicznych, który świetnie poradził sobie z pandemią COVID- 19. Pomimo trudnej sytuacji na rynku, branża nadal prężnie się rozwija. Już 29 kwietnia wraz z byłą Minister Cyfryzacji Anną Streżyńską oraz innymi gośćmi odbędzie się wydarzenie organizowane przez Software Development Academy podczas którego kobiety będą rozmawiać o tym dlaczego są przyszłością IT!

To kolejne wydarzenie dla pań, które chcą związać swoją przyszłość z branżą IT realizowane przez SDA. Celem spotkania będzie omówienie roli kobiet w IT oraz pomoc w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery. Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia 2021r. o godz. 17:00 Gościem specjalnym wydarzenia będzie była minister cyfryzacji, a obecnie prezes przedsiębiorstwa technologicznego świadczącego usługi branży IT – Anna Streżyńska. Dodatkowo wydarzenie rozpocznie się od debaty kobiet pracujących w branży IT, które opowiedzą o kompetencjach, ścieżce rozwoju czy perspektywach dotyczących właśnie tego sektora gospodarki. 

W drugiej części Pani Anna Streżyńska odpowie na pytania dotyczące branży IT w Polsce oraz jej wpływie na Polską gospodarkę. Dodatkowo opowie o sytuacji kobiet, pracujących w tym sektorze na podstawie organizacji, którą zarządza oraz na własnym przykładzie. Była Minister podzieli się przemyśleniami, które mogą pomóc wielu osobom w podjęciu decyzji o rozwoju swojej kariery zawodowej właśnie w branży IT.  Podczas 2-godzinnego spotkania nie zabraknie dobrych praktyk, konkretnych przykładów aktywności podejmowanych wobec kobiet w przedsiębiorstwach oraz części poświęconej na pytania od publiczności.

Zapisy na https://sdacademy.pl/wydarzenia/kobiety-przyszloscia-branzy-it/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments