Akcjonariusze Movie Games zdecydowali o przeniesieniu na rynek główny GPW

Udostępnij

Movie GamesAkcjonariusze Movie Games zdecydowali o przeniesieniu notowań akcji spółki na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) z NewConnect, wynika z podjętych uchwał.

„Zwyczajne walne zgromadzenie spółki pod firmą Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie postanawia o przeniesieniu wszystkich akcji dopuszczonych do obrotu notowanych dotychczas w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect na rynek regulowany prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A” – czytamy w uchwale.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również