Akademia Inwestowania Alternatywnego 5-7 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej

Udostępnij

AIAAkademia Inwestowania Alternatywnego to unikalne wydarzenie skierowane do wyselekcjonowanej grupy studentów pragnących wyjść poza utarte szlaki świata wielkich inwestycji i spojrzeć na zagadnienie z nieco innej bardziej zaskakującej perspektywy.

Jest to 3-dniowy projekt, podczas którego uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w serii inspirujących prelekcji i paneli dyskusyjnych dotyczących tematyki inwestycji alternatywnych m. in. w złoto, nieruchomości, kolekcjonerskie karty, dzieła sztuki, alkohole czy nawet obuwie! AIA to wyjątkowa okazja, aby nie tylko dowiedzieć się, jak w wyjątkowy sposób połączyć pasję z biznesem, ale również porozmawiać z doświadczonymi ekspertami, którzy uchylą rąbka tajemnicy swojej drogi do inwestycyjnego sukcesu.

Tegoroczna Akademia Inwestowania Alternatywnego odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej. Oprócz wspomnianych wcześniej paneli dyskusyjnych na uczestników czeka także niespodzianka – rotation dinner z prelegentami, czyli uwielbiany przez wszystkich networking z poczęstunkiem.

Link do zapisów: Formularz rekrutacyjny AIA

Po więcej informacji na temat nadchodzącego wydarzenia zapraszamy na media społecznościowe AIA:
Facebook: Akademia Inwestowania Alternatywnego | SGH
Instagram: Akademia Inwestowania Alternatywnego | SGH

Sprawdź, czym jest Akademia Inwestowania Alternatywnego!:
https://www.facebook.com/AkademiaInwestowaniaAlternatywnegoSGH/videos/

AIA

Najnowsze

Zobacz również