Zarządzaj swoją stadniną i przywróć jej dawną świetność! Nowa gra My Horse: Bonded Spirits

Udostępnij

My Horse: Bonded SpiritsGames Incubator, zapowiada premierę swojej najnowszej gry – My Horse: Bonded Spirits. W tej grze, gracze wcielają się w przyszłego dziedzica stadniny koni, któremu od zawsze ciążyła myśl o pracy w niej. Gracze będą mieli do czynienia z ciężkim wyzwaniem, jakim jest odbudowa podupadłej stadniny. Celem gry jest przywrócenie stadninie do stanu jej dawnej świetności.

Gracze będą mieli szansę rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć wiedzę na temat prowadzenia stadniny koni. Muszą zarządzać pracownikami i innymi końmi, a także dokładnie obserwować, jak stadnina zmienia się z ruiny w dom dla nich i ich koni. W grze, gracze będą mogli przemierzać sielski, otwarty świat Chestnut Glen i otaczającą go piękną naturę.

My Horse: Bonded SpiritsMy Horse: Bonded Spirits to nie tylko gra odbudowy stadniny, ale także o budowaniu więzi z końmi. Gracze będą mieli szansę zmieniać wygląd swojego konia i stadniny. Będą mieli również możliwość ulepszania ich umiejętności. W grze, więź z koniem jest bardzo ważna, ponieważ to ona pozwala zdobyć przewagę w zawodach.

My Horse: Bonded Spirits to gra, która skupia się na budowaniu i pielęgnowaniu relacji z końmi. Gracze muszą zdobywać zaufanie swojego konia, aby mógł on przyswajać nowe umiejętności i nie bał się nowych wyzwań. Oprócz tego, gracze będą mieli wiele możliwości zmiany wyglądu swojego konia i stadniny, a także ulepszania ich umiejętności. Premiera gry odbędzie się już niebawem na platformie Steam.

Gra będzie dostępna na platformie Steam. Gracze już teraz mogą dodać My Horse: Bonded Spirits do swojej listy życzeń Steam, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

Zobacz trailer na YouTube.

Najnowsze

Zobacz również