Założyciele Platon Life przedstawili Papieżowi Franciszkowi swój projekt edukacji finansowej

1433

Platon LifeProjekt edukacji i znajomości finansów, opracowany przez założycieli cyfrowej waluty PlatonCoin i startupu Platon Life, został przedstawiony Papieżowi Franciszkowi.

W trakcie audiencji u Ojca Świętego, Julie i Daniel Tannerowie z Platon Life zaprezentowali swój koncept edukacyjny w zakresie finansów i walut cyfrowych oraz rozwoju umiejętności i świadomości finansowej. Jednym z głównych założeń projektu jest to, że będzie on dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób i to w dodatku bezpłatnie. Waluty cyfrowe w swojej koncepcji, mają być rozwiązaniem finansowym dostępnym dla każdego, a w dodatku stanowić wsparcie, dla tych osób, które są wykluczone z systemu bankowego. Często też zwykli użytkownicy stają przed problemem związanym ze zbyt skomplikowanym charakterem większości walut cyfrowych, co wpływa na to, że rzadko z nich korzystają.

Startup Platon Life zauważył ten problem, dlatego podjął się opracowania pierwszego na świecie programu edukacyjnego, którego celem jest praktyczne oraz teoretyczne uczenie osób zainteresowanych walutami cyfrowymi. Ważną częścią jest właśnie praktyka i umożliwienie sprawdzenia zdobytej wiedzy w działaniu. Cały program nie ma ograniczeń wiekowych i każdy może z niego skorzystać, aby poszerzyć wiedzę na temat cyfrowych walut i możliwości oraz korzyści płynące z ich korzystania.

Czym jest PlatonCoin (PLTC)? PlatonCoin firmy Platon Life, to waluta cyfrowa nowej generacji. Dzięki niej, jej posiadacze mogą uczestniczyć w całym ekosystemie, zwanym Platon Life.

Platon Life to startup fintechowy. Jego podstawową ideą jest wprowadzenie cyfrowych walut do firm, ale także społeczeństwa poprzez zapewnienie dostępu do przyjaznych i bezpiecznych rozwiązań finansowych. Platon Life opracował te rozwiązania w oparciu o technologię blockchain przy użyciu cyfrowego tokena PlatonCoin wraz z silnymi partnerami, takimi jak Microsoft, Symantec i inni. To co jeszcze oferuje Platon Life, to ubezpieczenie swojego portfela cyfrowego przez renomowaną europejską firmę ubezpieczeniową z zabezpieczeniem na rynku londyńskim. Natomiast firma Symantec gwarantuje bezpieczeństwo danych. Portfel cyfrowy już teraz spełnia wszystkie wymagania KYC i AML i oferuje następujące kryptowaluty: BTC, ETH, BCH, XLM, PLTC, USDT, UNI.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments