Zalety inwestowania w kamienice – Damian Kleczewski [Zrozumieć nieruchomości]

369

Czy inwestowanie w nieruchomości ogranicza się tylko i wyłącznie do kupowania mieszkań i działek? Nic bardziej mylnego! Jak przekonuje inwestor i twórca marki „Zrozumieć Nieruchomości” bardzo atrakcyjne pod względem rentowności są dziś… kamienice. Więcej o kamienicach oraz zaletach inwestowania w nie usłyszysz w naszym materiale.

„Jesteśmy czteroosobowym, rodzinnym zespołem w biznesie nieruchomości. Pierwsze mieszkanie kupiliśmy na wynajem w 2010 roku, a dziś mamy ich już kilkadziesiąt, głównie w kamienicach i wielkiej płycie. Jak to się dzieje i skąd takie tempo? Działamy razem, każdy z nas ma swój potencjał. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy najlepszych na rynku nieruchomości w Polsce. Indywidualnie jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach, począwszy od wyszukiwania dobrych ofert, poprzez negocjowanie i finalizowanie transakcji, podziału lokali na bardziej rentowne, ich remontu, aranżacji i wykończenia, aż po ich wynajęcie. Dobrze jest odnieść sukces samemu, a jeszcze lepiej pokazać i pomóc go odnieść drugiemu. Tym zdobytym doświadczeniem chcemy się z Wami podzielić”

– tak przedstawia się nam na swojej stronie internetowej zespół Zrozumieć Nieruchomości.

Sam Damian Kleczewski to inwestor na rynku nieruchomości od 2010 r. Jest autorem książek „Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości”, „Rozruch inwestycyjny” i współautorem „Poradnika Inwestora Rynku Nieruchomości”. Ponadto – jak już wspomnieliśmy – jest twórcą marki i prowadzącym audycję Zrozumieć Nieruchomości w Radiu Kontestacja. Co może wielu zaskoczyć, znajduje też czas na prowadzenie wykładów na studiach MBA Nieruchomości szkoły ASBIRO. Ponadto jest znanym doradcą i szkoleniowcem.

Kamienice są niepowtarzalne

Damian sam specjalizuje się w inwestowaniu w kamienice. Dlaczego właśnie one? Jak sam przyznaje, są to budynki niepowtarzalne, czego nie można już powiedzieć o blokach z wielkiej płyty czy budynkach deweloperskich. Mogą też okazać się bardzo rentowną inwestycją (od czego to zależy, usłyszenie w poniższym video) i „mają dobre adresy”, bowiem są zawsze zlokalizowane w centrach miast – w przeciwieństwie do bloków czy nieruchomości deweloperskich. Zdaniem Damiana kamienice – jeśli są pięknie wyremontowane – zawsze znajdą klienta.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments