Wyniki Fortuny za 3 kwartały 2019 – Konrad Komarczuk [VIDEO]

295

Fortuna podała wyniki za trzy kwartały 2019 roku. Jak te wyniki wypadły w porównaniu z trzema kwartałami z ubiegłego roku? Czy kondycja największego polskiego przedsiębiorstwa bukmacherskiego poprawiła się w relacji rok do roku? Między innymi na ten temat udało nam się porozmawiać z CEO Fortuny Online Konradem Komarczukiem podczas konferencji Fortuny na stadionie Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3.

Wyniki finansowe Fortuny

Naszą rozmowę z Komarczukiem rozpoczęliśmy od pytania, co jest powodem tego, że jego firma odnotowała lepsze wyniki finansowe.

„To efekt działań marketingowych, czyli zwiększenia rozpoznawalności naszego brandu, jak również zwiększenia naszej oferty produktowej”

– twierdzi CEO Fortuny.

Dowiedzieliśmy się też, że firma widzi duże perspektywy w rynku mobile. Jak sam przyznaje Komarczuk aplikacje mobilne są optymalnym rozwiązaniem dla klientów Fortuny.

Wzrosty

Co firma przewiduje w kwestii czwartego kwartału 2019 r.?

„Spodziewamy się wzrostów. Czwarty kwartał jest dla nas zawsze okresem najlepszym, a to ze względu na to, że mamy wtedy skoki narciarskie, [zakłady dot. tej dyscypliny] są jednym z najpopularniejszych produktów w naszym portfelu”

– twierdzi szef Fortuny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments