Work Service ma zgodę US na rozłożenie na raty zaległości podatkowych za 2018 r.

292

Work ServiceWork Service otrzymał decyzję Naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu o rozłożeniu na 48 rat zaległości podatkowych z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych za rok 2018 wraz z odsetkami za zwłokę w wysokości 8,47 mln zł, podał Work Service.

„Decyzja dotyczy rozłożenia na raty zapłaty zaległości podatkowych z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych w łącznej wysokości 8 471 397 zł (w tym z uwzględnieniem odsetek za zwłokę oraz opłat prolongacyjnych). Zgodnie z decyzją zobowiązania z tytułu należności podatkowych zostały rozłożone na 48 miesięcznych rat począwszy od 16.11.2020 r. Jednym w warunków utrzymania w mocy decyzji przez Urząd Skarbowy jest regulowanie przez emitenta bieżących płatności na rzecz Urzędu Skarbowego” – czytamy w komunikacie.

Jednocześnie spółka poinformowała, iż został spełniony w całości warunek następczy z umowy restrukturyzacyjnej.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments