Wishlist dla Ultimate Games na Steam to ponad 1,09 mln graczy

Udostępnij

Lista graczy oczekujących na zakup wszystkich gier z grupy kapitałowej Ultimate Games w sklepie Steam (wishlist) przekroczyła liczbę 1,09 mln, podała spółka.

„Według stanu na dzień 12.12.2020 r. liczba graczy oczekujących na zakup gier grupy kapitałowej emitenta w sklepie Steam wynosi ponad 1,09 mln graczy, a liczba wszystkich dodań tzw. 'wishlist additions’ ponad 1,87 mln graczy” – czytamy w komunikacie.

Zarząd podkreśla, że lista życzeń – wishlist jest najważniejszym w ocenie spółki wskaźnikiem potencjału sprzedażowego gier na platformie PC.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również