TenderHut wznawia ofertę publiczną. Już we wtorek w Comparic24.tv wywiad z Robertem Strzeleckim!

511

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, prowadząca działalność w trzech liniach biznesowych: outsourcingu, wdrażania systemów laboratoryjnych oraz venture building. Spółka w końcówce lipca zdecydowała o zawieszeniu emisji akcji w ramach kapitału docelowego, a przed kilkoma dniami zdecydowała o jej wznowieniu. Do inwestorów, w 2 transzach trafi do 180 tysięcy akcji, a cena emisyjna została ustalona na poziomie 50 zł.

 • TenderHut wznawia emisję akcji!
 • Do inwestorów trafi łącznie do 180 tysięcy akcji, co przy cenie emisyjnej na poziomie 50 zł, pozwoli na pozyskanie do 9 mln zł.
 • Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, w którym gościem redaktora Marcina Podlackiego będzie Robert Strzelecki, Prezes Zarządu TenderHut.
 • Wywiad odbędzie się we wtorek, 5 października o godzinie 10:00. Aby nie przegapić materiału, wystarczy kliknąć w poniższy link.

Już we wtorek wywiad z Prezesem Zarządu TenderHut, który zostanie zrealizowany we współpracy z Comparic24.tv!

Kilka dni po wznowieniu emisji akcji, gościem telewizji Comparic będzie Robert Strzelecki, Prezes Zarządu TenderHut. W rozmowie, redaktor Comparic24.tv Marcin Podlacki zada pytania dotyczące między innymi następujących tematów:

 • Bieżąca działalność TenderHut + krótka charakterystyka głównych linii biznesowych spółki.
 • Co zmieniło się w spółce od kwietnia, miesiąca debiutu na NewConnect?
 • Dlaczego emisja została zawieszona, co spowodowało, że została wznowiona?
 • Jak zapisać się na akcje? Czy są jakieś bariery wejścia np. kwota minimalna zapisu? Jak po zakończeniu emisji będzie prezentował się akcjonariat spółki?
 • Czy spółka planuje przeprowadzkę na parkiet główny GPW?
 • Czy rynek na którym działa TenderHut w Polsce i na świecie jest konkurencyjny? Jakie są Wasze przewagi?
 • Jakie perspektywy mogą w najbliższych miesiącach i latach czekać cały szeroki rynek IT?

Grupa TenderHut wznawia ofertę publiczną akcji!

1 października (w piątek), przed rozpoczęciem sesji giełdowej, w oficjalnym komunikacie, spółka TenderHut, notowana od kwietnia na parkiecie NewConnect poinformowała o planie wznowienia zawieszonej w lipcu oferty publicznej akcji.

Zgodnie z informacjami zawartymi w komunikacie, zapisy na akcje będą przyjmowane w dwóch transzach: otwartej i dedykowanej przez Dom Maklerski Navigator S.A. (będący Głównym Koordynatorem Oferty) oraz Dom Maklerski BDM S.A. i Noble Securities Dom Maklerski S.A. w terminie od 1 do 11 października. Środki z emisji zostaną przeznaczone na dalszy rozwój oraz ekspansję w kraju i za granicą m.in. poprzez realizację kolejnych akwizycji, rozszerzenie oferty produktów i usług własnych, a także rozwój platformy venture buildingu, czyli ekosystemu startupowego.

Cena emisyjna za jedną sztukę akcji serii D1 została ustalona na poziomie 50 zł. W ramach wznowionej publicznej oferty akcji inwestorzy będą mogli nabyć nie więcej niż 180 000 akcji nowej emisji serii D1, które po rejestracji podwyższenia w Krajowym Rejestrze Sądowym, będą stanowiły nie więcej niż 9,04 proc. w kapitale zakładowym TenderHut. Emisja zostanie przeprowadzana na zasadach oferty publicznej zgodnie z treścią art. 37b Ustawy o ofercie, gdzie zakładane wpływy brutto emitenta wyniosą nie mniej niż 1 mln euro i nie więcej niż 2,5 mln euro i która nie wymaga udostępnienia prospektu, pod warunkiem udostępnienia memorandum informacyjnego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments