T-Bull zaprezentował na Steam grę 'Outlaw Driver Simulator'

324

T-Bull zaprezentował na platformie Steam nową grę „Outlaw Driver Simulator”, podała spółka. Zarząd T-Bull planuje wydanie gry w 2021 roku.

„’Outlaw Driver Simulator' jest grą, która na nowo definiuje możliwość personalizacji samochodów. Rozbudowany system pozwala na podjęcie decyzji o każdym elemencie auta i dostosowanie go tak, aby jak najlepiej sprawdziło się na trasie wyścigu. Detale mają tu kluczowe znaczenie, jednak walka o pozycję odbywa się nie tylko na asfalcie. Ważnym aspektem rozgrywki jest wspinanie się po społecznej drabince, aby osiągnąć jak najbardziej prestiżową pozycję w hierarchii przestępczej organizacji. Ta ma bezpośredni wpływ na możliwości tuningu i rozbudowy samochodu jakie będą dostępne dla gracza” – czytamy w komunikacie.

„Outlaw Driver Simulator” jest pierwszym projektem, zgodnie z umową ramową, dotyczącą 5 gier symulatorowych na PC i konsole, oraz zgodnie z rozszerzoną strategią rozwoju spółki.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

Poprzedni artykułAll In! Games ma umowę wydawniczą z Naraven Games Srl dot. gry 'Joker'
Następny artykułDemolish Games planuje debiut na NewConnect w 2021 r.
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments