T-Bull przyjął program motywacyjny uzależniony od kapitalizacji 60 mln zł w 2022

Udostępnij

Rada nadzorcza T-Bull przyjęła, zgodnie z rekomendacją zarządu, program motywacyjny dla wybranych członków organów i współpracowników spółki, z warunkiem osiągnięcia przez spółkę kapitalizacji na poziomie co najmniej 60 mln zł do końca 2022 r., podał T-Bull.

„Program motywacyjny będzie polegał na emisji warrantów subskrypcyjnych spółki uprawniających do objęcia akcji serii H, jeśli do dnia 31 grudnia 2022 r. kapitalizacja T-Bull wyniesie co najmniej 60 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Po spełnieniu ww. warunku uprawnionymi do objęcia warrantów będą członkowie zarządu (prezes Damian Fijałkowski i członek zarządu Grzegorz Zwoliński), przewodniczący rady nadzorczej Radosław Łapczyński (każdemu z nich zostanie zaoferowanych 200 528 sztuk warrantów subskrypcyjnych) oraz dwie osoby współpracujące ze spółką na poziomie strategicznym: January Ciszewski oraz Artur Błasik (każdemu z nich zostanie zaoferowanych 136 625 sztuk warrantów subskrypcyjnych), wynika także z materiału.

Akcjonariusze spółki zdecydują o przyjęciu programu motywacyjnego podczas walnego zgromadzenia zwołanego na 6 kwietnia 2021 r., podano w osobnym komunikacie.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również