T-Bull ma umowę wykonawczą dot. współfinansowania gry symulatorowej na PC

T-Bull

T-BullT-Bull zawarł z inwestorem umowę wykonawczą dotyczącą współfinansowania projektu gry symulatorowej na PC, z możliwością portowania na konsole – „Projekt nr 4”, podała spółka.

„Zapowiedź 'Projektu nr 4′ zostanie opublikowana na platformie Steam po publikacji trzech trailerów do projektów, o których zarząd informował odpowiednio raportami bieżącymi nr 46/2020 z 20.10.2020r., nr 47/2020 z 22.10.2020r. oraz nr 48/2020 z 27.10.2020r. Wszystkie ww. tytuły będą ze sobą powiązane zarówno tematycznie, jak i rodzajowo, co pozwoli osiągnąć efekty synergii przy prowadzonych kampaniach marketingowych” – czytamy w komunikacie.

Na podstawie umowy wykonawczej, inwestor zobowiązał się do współfinansowania „Projektu nr 4”, który zostanie zrealizowany przez spółkę, w zamian za procentowy udział w dochodach z komercjalizacji gry – revenue share. Wkład producencki wnoszony przez inwestora jest bezzwrotny, podano także.

„Po opracowaniu 'Projektu nr 4′, T-Bull S.A. będzie posiadaczem praw do gry, niezbędnych dla realizacji celu jakim jest wytworzenie i wprowadzenie gry na rynek” – podsumowano w materiale.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments