T-Bull ma umowę wykonawczą dot. współfinansowania gry symulatorowej na PC

347

T-BullT-Bull zawarł z inwestorem umowę wykonawczą dotyczącą współfinansowania projektu gry symulatorowej na PC, z możliwością portowania na konsole – „Projekt nr 5”, podała spółka.

„Zapowiedź 'Projektu nr 5′ zostanie opublikowana na platformie Steam. Gra będzie tematycznie nawiązywać do czterech projektów, o których zarząd informował odpowiednio raportami bieżącymi nr 46/2020 z 20.10.2020r., nr 47/2020 z 22.10.2020r., nr 48/2020 z 27.10.2020r. oraz nr 52/2020 z 4.11.2020r. Wszystkie ww. tytuły będą ze sobą powiązane i tworzyć będą serię gier symulacyjnych, dla których spółka planuje spójną komunikację marketingową” – czytamy w komunikacie.

Na podstawie umowy wykonawczej, inwestor zobowiązał się do współfinansowania „Projektu nr 5”, który zostanie zrealizowany przez spółkę, w zamian za procentowy udział w dochodach z komercjalizacji gry revenue share. Wkład producencki wnoszony przez inwestora jest bezzwrotny, podano także.

„Po opracowaniu 'Projektu nr 5′, T-Bull S.A. będzie posiadaczem praw do gry, niezbędnych dla realizacji celu jakim jest wytworzenie i wprowadzenie gry na rynek. Według najlepszej wiedzy emitenta, warunki umowy są rynkowe” – podsumowano w materiale.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

Poprzedni artykułKolejny zakaz międzylądowania obejmie od jutra 10 państw
Następny artykułUFG uruchomił usługę weryfikacji tożsamości klientów dla ubezpieczycieli
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments