Spółka Inno-Gene ma umowę dystrybucji 200 tys. sztuk testu na SARS-CoV-2

294

Inno-GeneSpółka zależna Inno-Gene, Centrum Badań DNA, zawarła umowę dystrybucji produktu SARS-CoV-2 RT-Lamp Fast Detection Kit z firmą LeanTrix, podało Inno-Gene.

„Umowa została zawarta na czas określony i dotyczy dystrybucji do 200 tys. sztuk testu SARS-CoV-2 RT-Lamp Fast Detection Kit na terenie kraju i za granicą” – czytamy w komunikacie.

Dystrybutor poinformował, że jest po wstępnych ustaleniach z kilkunastoma zakładami produkcyjnymi, których właściciele są zainteresowani realizacją regularnego testowania pracowników genetycznymi testami RT-Lamp, podkreślono.

Zawarcie umowy ma na celu zwiększenie liczby kanałów dystrybucyjnych spółki.

Firma LeanTrix istnieje na polskim rynku od 2016 roku. Specjalizuje się we wsparciu firm produkcyjnych i usługowych w zakresie poprawy organizacji pracy oraz wdrażaniu pracowników na stanowiskach pracy. Firma świadczyła dotąd usługi dla kilkuset podmiotów krajowych i zagranicznych związanych z branżą produkcyjną i usługową.

Inno-Gene S.A. to grupa spółek działających w obszarach genomiki, diagnostyki genetycznej oraz bioinformatyki. Inno-Gene posiada największą w Polsce ofertę badań genetycznych – dostarcza komercyjne rozwiązania, współpracując z klinikami, laboratoriami oraz gabinetami lekarskimi różnych specjalizacji biotechnologicznych. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

Poprzedni artykułDB Energy ma umowę na 20 mln euro finansowania projektów ESCO z Susi Partners
Następny artykułScope Fluidics ma list intencyjny dot. dystrybucji systemu PCR|ONE w Polsce
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments